Babamla sürekli kavga ediyorum

Aşağılamak derken birz açar mısınız? Yani aslında çok ağır olmayan şeyler mi yoksa gerçekten gurur kıran tarzda mı? Ayrıca baban hiç fiziksel şiddet gösterdi mi?
Hocam valla nasıl açayım bilmiyorum.Ama söyleyeceğim tek bir şey var gurur falan kalmadı.fiziksel şiddeti de genelde karne günü gösteriyor.En komiği de tehdit etmesi.Karne günü görüşürüz falan.Aslında korktuğumdan falan değil ama canımı sıkıyor.

Ne hali varsa görsün? Gerçekten kanindan canindan olduğun bir varlığa sırf cahil diye küsüyor musun?
Bırakın artık şu orta çağ düşüncesini. Kan bağının ilişkiye hiçbir etkisi olmaması lazım. En basitinden düşünsene padişahlar bile kardeşlerini güç için nasıl öldürdü tarihte?

Hocam valla nasıl açayım bilmiyorum.Ama söyleyeceğim tek bir şey var gurur falan kalmadı.fiziksel şiddeti de genelde karne günü gösteriyor.En komiği de tehdit etmesi.Karne günü görüşürüz falan.Aslında korktuğumdan falan değil ama canımı sıkıyor.
Hocam iyi dayanıyorsunuz benim babam şiddet göstermiyor ama ettiği birkaç laf var onları unutamıyorum onu asla affetmeyeceğim.

Hocam iyi dayanıyorsunuz benim babam şiddet göstermiyor ama ettiği birkaç laf var onları unutamıyorum onu asla affetmeyeceğim.
190ım ve 97 kiloyum.Hava atmak için söylemiyorum ama dışarda bana bu laflar dense dayanamam parçalarım o adamı.Ama işte baba olunca bir şey elimdem gelmiyor

Hocam vallahi nasıl açayım bilmiyorum. Ama söyleyeceğim tek bir şey var gurur falan kalmadı. Fiziksel şiddeti de genelde karne günü gösteriyor. En komiği de tehdit etmesi. Karne günü görüşürüz falan. Aslında korktuğumdan falan değil ama canımı sıkıyor.

Bulunduğun yerdeki ilçe müftüsüne söyleyebilirsin babana nasihat eder ayet hadis okur kalbi yumuşar her şeyin sebebi cahilliktir çünkü.

Geri
Yukarı