Bacak ağrısı

Merhabalar. Direkt konuya girmek istiyorum. Son 3-4 gündür özellikle baldırlar olmak üzere 2 bacağımın her yeri, bel ve sırtıma doğru çıkan bir ağrı var. O kadar acıyor ki ağrı kesici aldım o bile fayda etmedi. Bacaklarımda hafif bir uyuşukluk var. Hayatımda böyle ağrı çekmedim. Bu uyuşma ve ağrı nasıl geçer? Sebebi nedir? Sanki bacağımı hissetmiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izlemenizi tavsiye ederim. Anlayacaksınız hatanızı.

Geçmiş olsun hocam. Yeni gördüm, özellikle baldırlar demişsiniz. Düzgün oturduğunuzdan emin misiniz? Evde de bol bol oturmuşsunuzdur zaten. Otururken ayağınızın yere değmesi ve sırtınız dik olması, ağrı olmaması için çok mühim. Ayağınız yere değmezse baldır ve kalça bölümündeki kaslar sıkışmakta.

Vallahi bilgisayar başında doğru düzgün oturduğum söylenemez açıkçası. Zaten yemek masasının sandalyesinde oturuyorum. 😅
Uzaktan kesin bir teşhis koyamayız. Doktora gitmelisiniz, konu açmanız bile zaman kaybı ve bacağınıza yazık.

Hocam hastane uzak. Arabamız da yok. Bu saatte gitme imkanım pek yok. Sadece ağrıyı biraz olsun geçirme yöntemi sormak istemiştim. Yarın gideceğim. Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Çok fazla hareketsiz kalma çiçeğim arada spor yap. Mobil uygulamalar epey destek oluyor bu konuda.

Teşekkür ederim reis. Şu an imkanım yokta yarın gideceğim hastaneye. Bakalım ne diyorlar? Tekrardan hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. Hayırlı geceler.

Merhaba doktora gittiniz mi? Benim de çok uzun süredir evde olduğumdan ilk çıktığımda dışarı 2 gün bacak kaslarım ağrıdı. Şimdi çıkıyorum yürüyüp geliyorum, hafif ağrılar oluyor yürürken.

Yeni konular

Geri
Yukarı