Bacak kılları ne ile alınmalı?

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar yazın şort ile dolaşıyorum genellikle ve bacak kıllarım yaza kadar çok uzuyor. Kremle mi almalıyım? Yoksa farklı bir şeyle mi almalıyım? Önerileriniz var mı? Jilet demeyin lütfen bir kere bacağımı kanatmıştım onla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yaşındasın? 18'den sonra istersen epilasyona git. Onun dışında bacak kılı alınmaz kardeşim, herkeste var ve iğrenç görünmüyor merak etme, sen öyle zannediyorsun. Bende de var, birkaç seans gitmeyi düşünüyorum ben de seyreltmek için. Yapılı bir bacağın yoksa bence kılları alma daha kötü görünüyordur emin ol.

Kaç yaşındasın? 18'den sonra istersen epilasyona git. Onun dışında bacak kılı alınmaz kardeşim, herkeste var ve iğrenç görünmüyor merak etme, sen öyle zannediyorsun. Bende de var, birkaç seans gitmeyi düşünüyorum ben de seyreltmek için. Yapılı bir bacağın yoksa bence kılları alma daha kötü görünüyordur emin ol.

Azda olsa bacak kaslarım var yağlar yok o yüzden almak istedim kıllarımı.

Azda olsa bacak kaslarım var yağlar yok o yüzden almak istedim kıllarımı.

Jilet ve kıl dökücü kremi direk kafadan ele zaten, ayıcık olursun. Makine tek çaren. Uğraşmak istemiyorum diyorsan dediğim gibi epilasyon yap/cihaz al ya da sir ağda kullan. Brezilya ağdası da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı