Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HDD iki bölüm halinde C'de 32 GB D'de ise 82 GB yer var ama boşluğu göremiyor sanırım. Bir yerde hata mı yapıyorum ?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD iki bölüm halinde C'de 32 GB D'de ise 82 GB yer var ama boşluğu göremiyor sanırım. Bir yerde hata mı yapıyorum ?

Selam, o boşluk dediğiniz Backtrack'in yükleneceği ayrılmış alanı siz belirliyorsunuz. 4. resimdeki alan, Backtrack için ayıracağınız HDD alanını gösteriyor. Oranın boyutunu 20 GB gibi yüksek değerler yapın.

HDD sorununu ayarladım. Bölümü genişlettim. VirtualBox 4.1.4 sürümünü yükledim sorun yok. BT5R2-KDE-32 BLACK TRACK R2 ISO olanı da indirdim. Yükleme normal, en son bitiminde ''login-root'' yazıyorum tamam fakat Password'a bir şey giremiyorum hiç bir yazı. Toor diye yazılması lazım kabul etmiyor öylece duruyor..

Tam olarak nerede hata alıyorsunuz ? ISO imajını gösterip başlattıktan sonra mı ? Tamamen adımları uygulamanız gerekli. Yapmanız gereken adımları orada sırasıyla.

Adımları takip ediyorum. BackTrack yükleniyor, Restart edip tekrar acıldığında Login ve Pass istiyor Login'i giriyorum ama Pass kabul etmiyor.

5. Resimden bahsediyorsun sanırım. Yukarıda da yazdığı gibi şifre ve kullanıcı adı değil, sadece ;
Kod:
startx
yazman gerek. Ayrıca Türkçe kurallarına dikkat edebilir misin ? Yoksa Admin'lerimiz ceza verebilir.

Bende wifi kartı tanıtamadım. Anlamadım nerde ne hatası yapıyorum? Defalarca okudum ama sonuç’ a varamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı