Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Qualcomm Atheros AR9002WB-1NG Kablosuz Ağ Bağdaştırıcısı

Kod:
aireplay-ng -0 5000 10 -a XX:XX:XX:XX:XX:XX -c XX:XX:XX:XX:XX:XX mon0[FONT=Verdana] -a

komutudan sonra gelen yere BSSID adresini -c yazan yere ise önceden aldığımız STATION yani karşıdaki modemin MAC adresini yazıyoruz[/FONT]
.

Ben de bunu yapıyom, bilgileri giriyom ama altaki hatayı veriyor:

Kod:
"aireplay-ng --help" for help"

Şunu deneyebilirsiniz ben genelde bu kodu kullanıyorum :

Kod:
aireplay-ng - 1 2 -o 10 -q 10 -a (karşı modemin mac adresi) -h (kendi mac adresiniz) mon0

Kendi MAC adresimi nasıl öğrenicem, onu bilmiyom. Bi yardımcı olur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi mac adresinizi öğrenmek istiyorsanız Başlat > Arama kutusu > cmd yazıp çalıştırın ve gelen ekrana "getmac" yazarak mac adresinizi öğrenebilirsiniz.

Kod:
aireplay-ng - 1 2 -o 10 -q 10 -a (karşı modemin mac adresi) -h (kendi mac adresiniz) mon0

Kardeş burda karşıdaki pc mac adresi demişsin ya, o adres BBSID onu mu yazıcaz oraya? Bi yardım etsen.

Evet imaj dosyasını tanımada sorun oluyor. Çalıştırdığım zaman Backtrack ekranı yerine bu ekran çıkıyor:

fjgzv.png

Dediğin gibi RAR'la çalıştırmadım zaten. Torrentten indirdiğim için .iso uzantılı ve okutturduğum da aynı dosya. Ayrıca içinde Syslinux diye bir dosya yok.

- - - Güncellendi - - -

Syslinux diye bir dosya yok içinde ve ben Backtrack 5'i torrentle indirdiğim için uzantısı da .iso. Kendi bilgisayarımda olan dosyayı bir daha flash belleğe atmama gerek var mı ?

Bendede bu ekran çıkıyor. Yarın işe gömülcem ama bu aşamayı atlayamadım.

Iso dosyasını USB'ye yazmadım. :confused: Birde ISO dosyasını bozuk indirmişsem, herkes bozuk indirmiş olamaz mı ? Bunlar bir yana, bugün denediğimde baştan girmedi. 2 dk sonra birden bir şeyler yüklendi vb. açıldı.

Şimdi ise Air 2210'da Linux desteği sorunu çıktı. Arkadaşımda yapacağım bunu inşallah onunki destekliyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı