Baidu Antivirüs Nasıldır?

Konuyu değiştirmek gibi olmasın fakat niye Antivirüs kullanıyorsunuz ki. Ben çok indirme yapan birisi olmama rağmen 3 ayda bir sadece optimizasyon programı kullanıyorum o kadar. Antivirüs programları performansı da azaltıyor.
Birkaç yıl önce antivirüs kullanmazdım. Bir solucan girdi bilgisayara en sonunda format attım. Bu sırada projeler,şifreler hepsi gitti.

Antivirüs kullanmayan insanları görmediniz herhalde, dosyaları şifrelenince buraya gelip yardım bekliyorlar. Biz de ne kadar iyi kötü bir antivirüs kullanın desek de kullanmamaya direnen insanları virüs kaptıkları zaman buralarda görmek pek de hoş olmuyor açıkçası.
Soruya gelirsek Kaspersky Internet Security kurabilirsiniz.

Antivirüs kullanmayan insanları görmediniz herhalde, dosyaları şifrelenince buraya gelip yardım bekliyorlar. Biz de ne kadar iyi kötü bir antivirüs kullanın desek de kullanmamaya direnen insanları virüs kaptıkları zaman buralarda görmek pek de hoş olmuyor açıkçası.
Soruya gelirsek Kaspersky Internet Security kurabilirsiniz.
Zaten buranın amacı insanlara yardım etmek değil mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı