Bakkal İnsan Belirtileri

Dün bakkalın birine gittim termal pad istedim. Bana dediği şu; Termal pad veremiyoruz yapıştıramazsın, fiyatı 180 TL iyisini bulamazsın dedi. Bende gittim başka bir abiye elinde olan en iyi termal padi verdi ve fazla vermedi zaten 3 de 1'ini verdi bana 20 TL'ye. Bilgisayarımın ekran kart RAM üzerindeki padler erimişti çıkarıp temizledikten sonra boyutu kadar kesip koydum bilgisayar gözle görülür şekilde düştü sıcaklık. Bazı bilgisayarcılar kendilerini bir şey sanıyor ya adam veremiyorsun tamam da yok yapamazsın nasıl yapıştıracaksın ne demek mübarek. Bunu isteyen adam biliyor ki senden istiyor. :D Bende de tabi PC açma belgesi var onun yok o oranın çalışanı gelmiş artistlik yapıyor. Buna tam sinsi bakkalcı derler...

Bana kasa toplamadı hocam sadece kafadan yazdım. Corsair kasa olmasının sebebi ise güzel kasa ya hani millet kansın diye.

Bu arada şunu diyeceğim. Bu adam değil:

Nejdat Delioğlu
Nejdat Delioğlu'nu tanıyoruz. O da bakkal değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videosunda zaten belli oluyor :matrix: .

@win987 imzanıza çok güldüm yalnız:D Bu arada acaba bakkaldan fare alsam mı fareler kafam kadar baya büyük ama Vatan uzak şimdi. Konuya dönersek.

Bundan bende de var GTA 5 açar. Bu arada yanında hediyesi var.

Bir başka belirti ise kutudan kablo gibi şeylerin eksik çıkmasıdır:D

win7 format dvd'si 20 lira daha aşağısı olmaz. Ulan 5 liraya usb al git internet kafenin birine üyelik oluştur 5 liralık aç bir yandan wn7 indirirken diğer yandan gta1 oynayıp eskileri yâd et.Şu bi tepenin başında durup gelen askerleri öldürüyodun sürekli vay be neydi o oyunun ismi? -özledim-.Bak onuda oynayabilirsin.20 liraya wn7 dvd'si dedi ulan delirdim kendimi yedim.(bilgisayarı sıfırlandırırken elektrik gitmişti.wn7 dvdsi alayım sonra win10 son sürüme update ederim diye düşündüm merkeze bayağı uzağım.wn10 cd'sine 50 lira diyor. ulan 50 liram olsa danaya ortak girerim)

Annemin arkadaşının çocuğuna bilgisayar alınacaktı bende gayet makul bir sist0m topladım 2000 TL ye. Sonra kadın gidip 7 yıl önce aldığı bilgisayarı ona toplayan kişiye gidip 2500 TL ye İ5 6400 lü GT 730 lu sistem toplamış. Hayırlı olsun deyip iletişimi kestim. Bu ülkede hala bakkallar para kazanabiliyorsa suçlusu cahil müşterilerdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı