Bakkal İnsan Belirtileri

@win987 imzanıza çok güldüm yalnız:D Bu arada acaba bakkaldan fare alsam mı fareler kafam kadar baya büyük ama Vatan uzak şimdi. Konuya dönersek.

Bundan bende de var GTA 5 açar. Bu arada yanında hediyesi var.

Bir başka belirti ise kutudan kablo gibi şeylerin eksik çıkmasıdır:D
Bilgisayarım Windows 10'da CS:GO'da 9 FPS verdiği için Windows 8.1 kurdum. Ama gelecek yıl PC topladığımda kesinlikle Windows 10 kuracağım.

-Orjinal batarya var mı abi?
+Var tabi, buyur kardeşim
195673104_tn30_0.jpg

Not: Ciddi ciddi başıma geldi.

16 cigolayt RAM
9500gt(sayı ne kadar büyük olursa o kadar hızlı oluyor.)
1. nesil İntel i7
256 GB HDD
Al sana bu PC GTA 5'i FHD'de 100 fps verir.
Bide söyle diyorlar:
-Abi bunu benim pc kaldırır mı?
-Söyle bakalım özellikleri.
-16 cıgolayt ram
-O olum kaldırmazmı GTA 5'i 4K'da 100 fps verir.

En son PC bakmaya gittiğimde bana 3000TL ye şöyle bi' sistem önerdi.

-intel core i5 750
-Frisby kasa 500W PSU ile
-GT 9800 512MB
-Asus H81-M Plus
-16 'cigolayt' RAM

Adam GT 9800 e 1300 Tl dedi. GTX 1060 koyalım 1300 TL ye dedim bana tam olarak "1000 nerede 9000 nerede sende bilmediğin işlere karışma" dedi. İyi tamam abi dedim. Ekran kartını geçtim işlemci ile anakart bile uymuyor ki. Keşke bi' test ettirseydim de işlemciyi nasıl takacak izleseydim.

En son PC bakmaya gittiğimde bana 3000TL ye şöyle bi' sistem önerdi.

-intel core i5 750
-Frisby kasa 500W PSU ile
-GT 9800 512MB
-Asus H81-M Plus
-16 'cigolayt' RAM

Adam GT 9800 e 1300 Tl dedi. GTX 1060 koyalım 1300 TL ye dedim bana tam olarak "1000 nerede 9000 nerede sende bilmediğin işlere karışma" dedi. İyi tamam abi dedim. Ekran kartını geçtim işlemci ile anakart bile uymuyor ki. Keşke bi' test ettirseydim de işlemciyi nasıl takacak izleseydim.
Benim dediğim haklı çıktı. Sayı ne kadar büyükse ekran kartı o kadar iyi :ROFL: :D :matrix: .

Bizzat başıma gelmiş olaydır:ROFL: Bir bakkala girdim ve mouse ve mouse padlere bakıyordum dikkatimi bir tane çakma Razer (Hadron) mouse vardı fiyatını sordum, 55 lira yaparım abisi orjinal Razer seni senelerce götürür diye atıp tuttu, o an delirmemek içim kendimi zor tuttum:lanet:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı