Baldiback hakkında ne düşünüyorsunuz?

Baldiback hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi bir içerik üreticisi. Videoları eğlenceli.

Oy: 34 34,3%
  • Videolar güzel ama özgü değil. En azından aldığını söylemeye yüreği var diğer insanlara kıyasla.

Oy: 15 15,2%
  • Beğenmedim. Videoları itici geliyor biraz.

Oy: 29 29,3%
  • İzlemiyorum ve yorum yapacak kadarda biliyorum diyemem.

Oy: 21 21,2%

• Oy verenlerin toplamı
    99

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Düşüncenize izleyici kitlesini sokmayınız. Biz burada kitlesi değil, kendisine bakıyoruz. Kitlenin davranışları ve halleri onun değiştirebileceği bir etken değil. Fikrinizi ankette belirtebilir veya cevap olarak da yazabilirsiniz.

Düşüncenize izleyici kitlesini sokmayınız. Biz burada kitlesi değil, kendisine bakıyoruz. Kitlenin davranışları ve halleri onun değiştirebileceği bir etken değil. Fikrinizi ankette belirtebilir veya cevap olarak da yazabilirsiniz.
Güzel videolar çekiyor. İçerikleri biraz sıkıcı geliyor bana ama genel anlamda eğlenceli.

Benim fikrime göre bomboş birisi. Videoları itici ve çöp. Yeni nesil şakaları yapıp kendini komik sanıyor ve yaptığı şakaları yapan da komik değil. Bana göre komik deyince aklıma mertcan bahar gelir mesela. Cem Yılmaz o demiyorum ama yapamıyor.

Amacım kötülemek değil de mertcan asıl güncel sosyal medya esprilerini yapan.

Benim fikrime göre bomboş birisi. Videoları itici ve çöp. Yeni nesil şakaları yapıp kendini komik sanıyor ve yaptığı şakaları yapan da komik değil. Bana göre komik deyince aklıma Mertcan Bahar gelir mesela. Cem Yılmaz o demiyorum ama yapamıyor.
Aslında adam kendini komik falan sanmıyor. Kitlesi yeni nesil ve adam ona uymak zorunda. Cebe para koyan şeyi yapmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı