Baldur's Gate 3 Yaklaşıyor

Benim bu sitede sevdiğim şey direkt tüm ürünler otomatik teslim ediliyor. gece saat 4 de aldım aldığım gibi sipariş detaylarıyla birlikte geldi

Benim bu sitede sevdiğim şey direkt tüm ürünler otomatik teslim ediliyor. gece saat 4 de aldım aldığım gibi sipariş detaylarıyla birlikte geldi
Fiyatlar nasıl peki? Ben hiç başka siteden almadım da bilgim yok hiç denerim bir sonraki alımlarımda dediğin siteyi de. Antivirüs de almıştım itemhesaptan sıkıntısız kullanıyorum şimdi ürün çeşitliliği güzel sitenin.

Paladin oyunu 2. oynayışımda denemek istiyorum ama drow pek sevmediğim için oynayacak uyumlu ırk tam bulamadım. Ben de Tiefling Warlock oynadım erken erişimde gayet memnundum diyaloglarda full kandırmaya yönelik ve çok iyiydi. Warlockun hızlı dinlenme yapınca büyülerini doldurma olayı çok hoş. 31 inde çıkacak deme olayları 31 ağustos değil miydi başta? Sanırım sonra erkene çektiler starfield ile çakışmasın diye.
Erken erişimde alanlar bugün oyunu oynayabilecekler yazıyordu yabancı sitelerde ama 3 ünü bekliycez mecbur. paladin drow da da karakter sürekli iğneleyici konuşuyor nereye gidersen git oranın halkı böyle bir drow beklemiyorduk tepkileri veriyor. grupta wyll warlock olduğundan warlock ya da barbar oluşturmadım takımda varlar ama kafamda monk oynamak var oda yakın savaş dövüşçüsüymüş sanırım kararsızım hala.

Bildiğiniz üzere 3 gün sonra Baldur's Gate 3 çıkıyor ve dünyada bayağı bir ses getirdi daha şimdiden. Bizim ülkemizde ne kadar oyuncusu var merak ettim oynayanlar yazabilir mi bir de hangi classları oynayacaklar?
Arkadaşlar eğer isteyen olursa şimdi değil fakat başka bir zaman çok oyunculu şekilde birlikte oynayabiliriz. İsteyen olursa yazabilir.

Erken erişimde alanlar bugün oyunu oynayabilecekler yazıyordu yabancı sitelerde ama 3 ünü bekliycez mecbur. paladin drow da da karakter sürekli iğneleyici konuşuyor nereye gidersen git oranın halkı böyle bir drow beklemiyorduk tepkileri veriyor. grupta wyll warlock olduğundan warlock ya da barbar oluşturmadım takımda varlar ama kafamda monk oynamak var oda yakın savaş dövüşçüsüymüş sanırım kararsızım hala.

Erken erişimde alanlar bugün oyunu oynayabilecekler yazıyordu yabancı sitelerde ama 3 ünü bekliycez mecbur. paladin drow da da karakter sürekli iğneleyici konuşuyor nereye gidersen git oranın halkı böyle bir drow beklemiyorduk tepkileri veriyor. grupta wyll warlock olduğundan warlock ya da barbar oluşturmadım takımda varlar ama kafamda monk oynamak var oda yakın savaş dövüşçüsüymüş sanırım

Sana Dragonborn uyabilir gibi bir bakmanı tavsiye ederim. Full sürümde Dragonborn ırkı da gelecekmiş ve daha önce hiç gözükmemiş bu ırk. Dövüşçü, vahşi bir karakter olacak diye biliyorum. Paladin ile kombinlediğinde hem hasar vuran hem de tank bir karakter açığa çıkabilir. Şimdi sana yazarken ben de merak ettim bir ara denemeyi düşünüyorum artık paladin dragonborn kombinasyonunu.

Sana Dragonborn uyabilir gibi bir bakmanı tavsiye ederim. Full sürümde Dragonborn ırkı da gelecekmiş ve daha önce hiç gözükmemiş bu ırk. Dövüşçü, vahşi bir karakter olacak diye biliyorum. Paladin ile kombinlediğinde hem hasar vuran hem de tank bir karakter açığa çıkabilir. Şimdi sana yazarken ben de merak ettim bir ara denemeyi düşünüyorum artık paladin dragonborn kombinasyonunu.
Dragonborn da da öldürme dürtüsü olduğu için diyaloglar direkt öyle çıkıyor. Shadowhaeratımı üzmek istemiyorum. :)

Erken erişimde 40 saat gömdüm.Tam sürümünü varya çok büyük heyecanla bekliyorum.En son bi oyuna bu kadar heyecan duyduğumu hatırlamıyorum.Gerek hikayesi , gerek karakter oluşturma ekranı , gerek sınıf seçme , gerek kullanılan yetenekler bence piyasanın açık ara en iyi oyunudur.Cogu oyun tam sürümüyle 40 saat deneyim sunamazken , baldurs gate 3 erken erisimiyle 40 saat oyun süresi sunuyor.Benim için erken erişimde olmasına rağmen piyasanın açık ara en iyi oyunudur.

Dragonborn da da öldürme dürtüsü olduğu için diyaloglar direkt öyle çıkıyor. Shadowhaeratımı üzmek istemiyorum. :)
Bence o dürtü uzun süre birisini öldürmeyince aşırı artacak. Arada sırada birini öldürürsek karakterin kuduracağını sanmıyorum ama emin de değilim açıkçası.

Erken erişimde 40 saat gömdüm.Tam sürümünü varya çok büyük heyecanla bekliyorum.En son bi oyuna bu kadar heyecan duyduğumu hatırlamıyorum.Gerek hikayesi , gerek karakter oluşturma ekranı , gerek sınıf seçme , gerek kullanılan yetenekler bence piyasanın açık ara en iyi oyunudur.Cogu oyun tam sürümüyle 40 saat deneyim sunamazken , baldurs gate 3 erken erisimiyle 40 saat oyun süresi sunuyor.Benim için erken erişimde olmasına rağmen piyasanın açık ara en iyi oyunudur.
Benimde 93 saatim var tekrar tekrar kendini oynatıp sıkılmadığım 2. oyun oldu. çıksa da tüketsek yavaş yavaş.

Bence o dürtü uzun süre birisini öldürmeyince aşırı artacak. Arada sırada birini öldürürsek karakterin kuduracağını sanmıyorum ama emin de değilim açıkçası.
Takım arkadaşları da alıngan :) yabancı kaynaklardan izlediğimde sincabı bile öldürüyordu ya başka diyalog seçeneği olmadığından mecbur öldürüyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı