Çözüldü Bana açılan kızla ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Dün gece 2-3 gibi bir sınıf arkadaşım ile konuşurken beni sevdiğini söyledi, ama çok da utandığını söyledi. Ben ise şaşırdım biraz. 'Perşembe nasıl yüzüne bakacağım, çok utanıyorum. Yüzüm kızardı. ' Dedi. Ben biraz şaşırdım tabii, ondan beklemiyordum. Kıza duygusal bir şey hissetmiyorum, ama oldukça da güzel ve çekici bir kız. (Kendi görüşüm tabii, kişiden kişiye değişebilir. ) Bu durum karşısında ne yapmalıyım? Arkadaş mı kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Şans ver, belki hayatının aşkı olacak bilemeyiz :)
Bilemiyorum. Genellikle hep seven ve kovalayan ben olurdum. Bu durum çok tuhaf geldi. Hem o berbat kelimeleri kullanmaktan da kaçınmaya çalışıyorum.

Sevmediğin biri değil ise birlikte zaman geçirip tanımaya çalışın kendisini.
Bilmiyorum hocam daha kendisiyle konuşmaya başlayalı 2.5 ay falan oldu, düne kadar da sadece PUBG oynardık hani böyle şeyleri konuşmazdık. Ben 1 soru sorunca kız anlatmaya başladı, böyle de devam etti.
Kişisel görüşüm reddetceksen bile nazik ol.
Şu anlık reddetme veya kabul etme gibi bir düşüncem yok sanırım hocam ya. Düşünmem lazım, konuşacağım kendisiyle yarın. Kendim de aynısını yaşadığım için olabildiğim kadar kırıcı olmamaya çalışıyorum.
Hocam nedeni nedir peki, bir düşünceniz var mıdır?

Bilemiyorum. Genellikle hep seven ve kovalayan ben olurdum. Bu durum çok tuhaf geldi. Hem o berbat kelimeleri kullanmaktan da kaçınmaya çalışıyorum.
Eskiden ben de senin gibiydim, şimdi tam tersine kızlar beni seviyor. Bence şans ver.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı