Çözüldü Bana açılan kızla ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Dün gece 2-3 gibi bir sınıf arkadaşım ile konuşurken beni sevdiğini söyledi, ama çok da utandığını söyledi. Ben ise şaşırdım biraz. 'Perşembe nasıl yüzüne bakacağım, çok utanıyorum. Yüzüm kızardı. ' Dedi. Ben biraz şaşırdım tabii, ondan beklemiyordum. Kıza duygusal bir şey hissetmiyorum, ama oldukça da güzel ve çekici bir kız. (Kendi görüşüm tabii, kişiden kişiye değişebilir. ) Bu durum karşısında ne yapmalıyım? Arkadaş mı kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Hocam en iyi cevap seçtim çünkü öyle oldu resmen. İmkanım olsa 1000 tane beğeni atardım. Dinlemedim şans verdim zaman verdim ve öyle de oldu. Pişmanım ama kaybeden bu sefer ben olmayacağım inanıyorum, zamanla unuturum çünkü aşık değildim. Ama sınıfta tinerci tipli, nefret ettiğim bir şerefsizle gülerek konuşması biraz sinirime gitmiyor değil.
Ya konuşsun canı cehenneme, bir laf var belki bilirsin ''Kaşar gibi sünüyor'', aynı o laftan çıkmış bu tip, arkadaşı için sevdiğinden vazgeçen birisinden zaten düzgün bir şey (hatta cacığa hıyar olmaz :) )çıkmaz, ben olsam onu arkadaş olarak gördüğümü ve duygularının karşılık bulmadığını söylerdim ama siz kabul etmişsiniz. Herkes gelip geçici değil ama ipin ucunda ergen topluluğu olunca zaman verilmesi tek olası durum oluyor fakat herkese zaman verip sizden vazgeçirmek saçmadır, eğer sizden hoşlanan kişi kibar, düzgün, ahlaklı ve tertipli (yani işte düzgün bir tip) ise şansı her zaman hakeder.

Kıza sildiğinin SS'ini atman yanlış çünkü sanki sen ona rest çekiyorsun gibi oluyor. Kurtulduğuna şükür et, yüzüne bakmamazlık yapma ama asla konuşma tanımıyorsun gibi davran. Umarım karşına daha iyi insanlar çıkar.

Kıza sildiğinin SS'ini atman yanlış çünkü sanki sen ona rest çekiyorsun gibi oluyor. Kurtulduğuna şükür et, yüzüne bakmamazlık yapma ama asla konuşma tanımıyorsun gibi davran. Umarım karşına daha iyi insanlar çıkar.
Umurumda değildi ki hocam, o an sadece her şeyi silmek istedim. Üzülmüyorum da. Hatta geçen gün telefona format attım hem alan açıldı hem de tüm resimler vb. silindi el ile uğraşmaktan daha kolay.
Ya konuşsun canı cehenneme, bir laf var belki bilirsin ''Kaşar gibi sünüyor'', aynı o laftan çıkmış bu tip, arkadaşı için sevdiğinden vazgeçen birisinden zaten düzgün bir şey (hatta cacığa hıyar olmaz :) )çıkmaz, ben olsam onu arkadaş olarak gördüğümü ve duygularının karşılık bulmadığını söylerdim ama siz kabul etmişsiniz. Herkes gelip geçici değil ama ipin ucunda ergen topluluğu olunca zaman verilmesi tek olası durum oluyor fakat herkese zaman verip sizden vazgeçirmek saçmadır, eğer sizden hoşlanan kişi kibar, düzgün, ahlaklı ve tertipli (yani işte düzgün bir tip) ise şansı her zaman hakeder.
Evet haklısınız hocam arkadaşı için sattı beni ben de sildim gitti rahatladım. Ama bu devirde ahlaklı ve iyi insan bulmak zor...
Hocam, üniversiteyide bekleme... Orda da aynılar, temennim doğru insanı bulmanızdan yana fakat bu devirde çok zor, geçmiş olsun erken kurtulmanız emin ol daha iyi olmuş.
Evet hocam haklısınız kararımdan çok memnunum iyi ki erken bitirmişim çok iyi hissediyorum artık yanımda Reynmen ve Mero dinleyip TikTok çeken birisi yok. :D

Umurumda değildi ki hocam, o an sadece her şeyi silmek istedim. Üzülmüyorum da. Hatta geçen gün telefona format attım hem alan açıldı hem de tüm resimler vb. silindi el ile uğraşmaktan daha kolay.

Evet haklısınız hocam arkadaşı için sattı beni ben de sildim gitti rahatladım. Ama bu devirde ahlaklı ve iyi insan bulmak zor...

Evet hocam haklısınız kararımdan çok memnunum iyi ki erken bitirmişim çok iyi hissediyorum artık yanımda Reynmen ve Mero dinleyip TikTok çeken birisi yok. :D
O zaman cidden kurtulmanız iyi olmuş :)) az çok tahmin edebiliyorum kızın tipini tarzını

Arkadaşlar çok ergence olacak ama sormak istiyorum. Ben bu Instagram'dan falan pek anlamıyorum bana göre sadece video editle ve hesaba at. Ama bu günlerde bakıyorum Hareketler sekmesine, bu X şahıs yan hesabı ve normal hesabı ile beni takip ediyor ve profilime ne atsam beğeniyor. Bir şey falan mı demek istiyor? Genellikle öyle konuşurlar da. Yoksa ben bu Instagram'da biraz geri kafalıyım, benim için sadece WhatsApp kafidir. Ama Internet'de "fotosunu beğendim, takip ettim ama mesaj bile atmadı hüü" şeklinde şeyler okudum. Bu takip etmelerin beğenmenin anlamı var mı yani?

Arkadaşlar çok ergence olacak ama sormak istiyorum. Ben bu Instagram'dan falan pek anlamıyorum bana göre sadece video editle ve hesaba at. Ama bu günlerde bakıyorum Hareketler sekmesine, bu X şahıs yan hesabı ve normal hesabı ile beni takip ediyor ve profilime ne atsam beğeniyor. Bir şey falan mı demek istiyor? Genellikle öyle konuşurlar da. Yoksa ben bu Instagram'da biraz geri kafalıyım, benim için sadece WhatsApp kafidir. Ama Internet'de "fotosunu beğendim, takip ettim ama mesaj bile atmadı hüü" şeklinde şeyler okudum. Bu takip etmelerin beğenmenin anlamı var mı yani?
Olabilir. Direkt sor amacını o kişiye. Ne kaybedeceksin?

Benim tavsiyem kim olduğunu tanıyorsan davranışlarını incele ve öyle hareket et. Kızlar çoğu zaman fake atabiliyor, bunun yanında direk gidip sorabilirsin.

Benim tavsiyem kim olduğunu tanıyorsan davranışlarını incele ve öyle hareket et. Kızlar çoğu zaman fake atabiliyor, bunun yanında direk gidip sorabilirsin.
Kim olduğunu tanıyorum hatta çok yakınımda en fazla 3 metre vardır uzaklık. Hayır başka sınıfta olsa sorun yok aynı sınıfta olduğumuz için bilerek çıldırtmaya çalışıyor ki bunu çok iyi biliyorum. Davranışlarını çok iyi bir şekilde inceliyorum ve ne yapmaya çalıştığını az buz kestiriyorum. Mesela bugünden örnek vereyim. Yabancı dil dersinde bir etkinliğe kalktım ve tüm aktiviteleri rahatlıkla yaptım (Allah'tan yabancı dilim iyi, hiç ders çalışmadan 80+ alabiliyorum.). Oturduktan sonra da bilerek hocaya doğru "Hocam bunu da çeviriden yapan da ne bileyim yaa" gibi bir şey dedim. Tam da önümde olan o tinerci tipli arkadaş(!)'a dönüp (ben de anlamadım gel yüzüme söyle?) "Ben internet'ten baktım nolcak." Dedi. Buyrun size çıldırtma sebebi.
İlkse şans ver hocam burda 17 yıldır sap olanlar var. :(
Ben de saptım hocam ama böyle olmasındansa sap olayım daha iyi. Çocuk gibi uğraşıp duruyorum!
Olabilir. Direkt sor amacını o kişiye. Ne kaybedeceksin?
Sormayı düşünüyorum hocam. Ama işte ne kadar aptal onu kestiremiyorum ki. İnsan gibi konuşmaktan aciz zaten çoğu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı