Konuştuğumuz kız her şeyini bana anlatıyor ne yapmalıyım?

_ByYuSuF06_

Picopat
Katılım
19 Nisan 2020
Mesajlar
887
Makaleler
1
Çözümler
3
Yer
Ankara

Emre SÜRER

Centipat
Katılım
1 Temmuz 2019
Mesajlar
365
Çözümler
2
12 yaşında sevgili yapmak için çabalıyorsa havalı olmak ya da kendini tatmin etmek için yapıyordur. Daha belli bir olgunluğa ulaşmadan sağlıklı bir ilişki kurabileceğini düşünüyor musun cidden?
Aynen öyle. Geçmişte o yaşlarda benim de başıma gelmişti malesef. Konuyu açan arkadaş, kızı kırmadan ondan yavaş yavaş uzaklaşmaya çalış.
 

tahamert123

Centipat
Katılım
21 Ekim 2020
Mesajlar
1.107
Çözümler
2
Yer
Tahiti
Küçükken ne yapıyordunuz diyordum hani oyun oynuyorsunuz başka şeylere odaklanmadınız ya yardımcı olur diye.

Hocam arkadaşlarıyla herhangi bir oyun oynasın Minecraft olabilir Battle royale oyunları olabilir derslerine odaklansın ama bu saçma işlerden uzak dursun sonu iyi değil çünkü.
 

Radian

Centipat
Katılım
7 Haziran 2020
Mesajlar
1.880
Makaleler
2
Çözümler
4
Yer
Derin Devlet
Bu sevgili olaylarını bir ben anlamış değilim yaşınız küçük o yaşta sevgiliyi ne yapacaksınız ?Arkadaşlarınızla takılmanızı öneririm kız işlerini boş verin. Zaten ileride olur büyük ihtimalle.
 

_ByYuSuF06_

Picopat
Katılım
19 Nisan 2020
Mesajlar
887
Makaleler
1
Çözümler
3
Yer
Ankara
Hocam arkadaşlarıyla herhangi bir oyun oynasın Minecraft olabilir Battle Royale oyunları olabilir derslerine odaklansın ama bu saçma işlerden uzak dursun sonu iyi değil çünkü.

Güzel tavsiyeleriniz için teşekkürler benim de birkaç tavsiyem var kızlarlar arkadaş olmak iyidir o yaşta küçük yaşta sevgili olma konuşmaktan zarar gelmez ama ağladığını falan söylüyorsa kız seni seviyordur küçükken yaşadım 2.3 yıl konuş ama 8.sınıfta bayağı azalt sonra sevdiysen söylersin ama en az 9.sınıf ol ve diyelim ki evinize falan geldi kötü düşünmeyin ve normal karşılayın :)
 
Yukarı