Çözüldü Bana açılan kızla ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Dün gece 2-3 gibi bir sınıf arkadaşım ile konuşurken beni sevdiğini söyledi, ama çok da utandığını söyledi. Ben ise şaşırdım biraz. 'Perşembe nasıl yüzüne bakacağım, çok utanıyorum. Yüzüm kızardı. ' Dedi. Ben biraz şaşırdım tabii, ondan beklemiyordum. Kıza duygusal bir şey hissetmiyorum, ama oldukça da güzel ve çekici bir kız. (Kendi görüşüm tabii, kişiden kişiye değişebilir. ) Bu durum karşısında ne yapmalıyım? Arkadaş mı kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Kim olduğunu tanıyorum hatta çok yakınımda en fazla 3 metre vardır uzaklık. Hayır başka sınıfta olsa sorun yok aynı sınıfta olduğumuz için bilerek çıldırtmaya çalışıyor ki bunu çok iyi biliyorum. Davranışlarını çok iyi bir şekilde inceliyorum ve ne yapmaya çalıştığını az buz kestiriyorum. Mesela bugünden örnek vereyim. Yabancı dil dersinde bir etkinliğe kalktım ve tüm aktiviteleri rahatlıkla yaptım (Allah'tan yabancı dilim iyi, hiç ders çalışmadan 80+ alabiliyorum.). Oturduktan sonra da bilerek hocaya doğru "Hocam bunu da çeviriden yapan da ne bileyim yaa" gibi bir şey dedim. Tam da önümde olan o tinerci tipli arkadaş(!)'a dönüp (ben de anlamadım gel yüzüme söyle?) "Ben internet'ten baktım nolcak." Dedi. Buyrun size çıldırtma sebebi.

Ben de saptım hocam ama böyle olmasındansa sap olayım daha iyi. Çocuk gibi uğraşıp duruyorum!

Sormayı düşünüyorum hocam. Ama işte ne kadar aptal onu kestiremiyorum ki. İnsan gibi konuşmaktan aciz zaten çoğu.
Gidip kıza sor yalnız böyle gevşek bir tipse "Ya sen nasıl bunu sorabilirsin bana?" kafasındaysa bulaşma bile. Bu sefer adını yayar uğraş dur.

@fromhell1 muhtemelen benden büyüksünüzdür fakat alakanızı bir kere kesmişken ikinci kez alaka kuracaksanız hiç kurmayın. Yani alaka kurmayın derken ne yapmaya çalışıtığını bile sormayın çünkü sorarsanız ondan hoşlanmaya başladığınızı düşünebilir. Eğer onu gerçekten sevmiyorsanız onunla hiç uğraşmayınız çünkü eğer gerçekten sevdiğinizi hissettiğiniz birisi değilse çıktığınız zamandan bir kaç hafta sonra çok sıkılacaksınız ve eziyet gibi gelecek. Zaten birisini gerçekten çok severseniz kalbinizde kolayca hissedebilirsiniz. Bunları deneyimledim de konuşuyorum ayrıca deneyimim daha yeni :) .

@fromhell1 muhtemelen benden büyüksünüzdür fakat alakanızı bir kere kesmişken ikinci kez alaka kuracaksanız hiç kurmayın. Yani alaka kurmayın derken ne yapmaya çalışıtığını bile sormayın çünkü sorarsanız ondan hoşlanmaya başladığınızı düşünebilir. Eğer onu gerçekten sevmiyorsan onunla hiç uğraşma çünkü eğer gerçekten sevdiğini hissettiğin birisi değilse çıktığın zamandan bir kaç hafta sonra çok sıkılacaksın ve eziyet gibi gelecek. Zaten birisini gerçekten çok severseniz kalbinizde kolayca hissedebilirsiniz. Bunları deneyimledim de konuşuyorum ayrıca deneyimim daha yeni :) .
Biliyorum hocam ben normalde sevmediğimi umursamam ki uğruna 6 ay peşinden gittiğim kız da vardı birde bu var farkı düşünün. Aslında amacım onu hayatımdan ve aklımdan tamamen çıkarmaktı. Ama insan günde 7 saat aynı kişiye maruz kalınca böyle olmuyor işte. Mecbur gidip sorucam çünkü gına geldi artık. İmalı imalı sözler mi dersin, arkadaşlarının beni ona rapor etmesi mi. Derste dalmış gidiyordum öylesine, gözüm kaydı onun olduğu sıraya yarım saniye. Hemen arkasındaki kız kulağına "sana baktı" gibi bir şey fısıldadı tam duyamadım ama böyle bir şey duyduğuma yemin edebilirim. Rahatsızlık seviyemi siz düşünün hocam bıktım gına geldi.
Kalbini dinle bence.
Onun dışında birkaç haftalığına onunla gezip farklı faaliyetler yaparsan duygularını daha kesin şekilde öğrenirsin. Hem kendi duygularını hem onun duygularını.
Hocam siz sanırım 4. sayfayı okumamışsınız spoiler vermeyeyim ama kötü sonlu desem yeridir.
Hocam kızla arayı bulduk sanırım buna sordum 1 hafta önce bir şey mi istiyorsun falan diye. Eğer benimle konuşmak istediğin bir şey varsa arkadaşlarıma değil bana sor görüyorum dedim (ki öyle yapıyordu cidden arkadaşlarıma soruyordu) o da "Sen benimle hiç konuşmuyorsun ki, utandım konuşmaya." Falan dedi. Neden küstün falan diye sordum arkadaşımla kavga etmene biraz darıldım falan dedi. Şimdi sanırım eskisinden daha iyiyiz. Şu anlık her şey iyi gidiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı