Bana Bozuk Ryzen 5 3600 Yollamışlar!

@Viktor R3znov Arkadaşım boşver bir konuda benle de tartıştı hiç cevap verme gereği duymadım baktım bitmiyor sallamasyonu ben susmayı tercih ettim. Sadece işlemcilerde değil ekran kartlarında da kötü olduğunu bilmem insanlar Nvidia daha çok tercih ettiği için daha çok satıldığını falan söylüyor forum da yeni tanışanlara böyle diyor. :D Şimdi fanboylar gelecek bana kızacak diyor kendisini bilmiyor sanırım arkadaş fanboy olduğunu. :D @dogant = @intelci = @NvidiA.d

@Viktor R3znov Arkadaşım boşver bir konuda benle de tartıştı hiç cevap verme gereği duymadım baktım bitmiyor sallamasyonu ben susmayı tercih ettim. Sadece işlemcilerde değil ekran kartlarında da kötü olduğunu bilmem insanlar Nvidia daha çok tercih ettiği için daha çok satıldığını falan söylüyor forum da yeni tanışanlara böyle diyor. :D Şimdi fanboylar gelecek bana kızacak diyor kendisini bilmiyor sanırım arkadaş fanboy olduğunu. :D @dogant = @intelci = @NvidiA.d
Cevap verme gereği duymadın mı? ahaha . Beni kilitledin, bırakmadın resmen.

En son saçma sapan argümanlarına cevap vermeyi kestiğim için konu kapandı. Artık bir üyenin 12-13 yaşında olduğunu anladığım anda tartışmayı bırakıyorum.

Hala aynı konuya takılıp kalmışsın, yahu bir araştır arkadaş. Bu kadar mı acizsiniz araştırmaktan. Bir araştır bak bakalım Nvidanın pazar payı nedir, AMD'nin pazar payı nedir diye.

Valla yıldım senden.

Sana cevap vermeme rağmen her fırsatta bir yerden çıkıyorsun. Konu da burada. Konuda 10 tane link verdim kartların sorunları ile ilgili, araştırmadan bu kartlar sorunsuz diyorsun. Ertesi gün bir arkadaş oyunlarda hata vermeden kapanıyor diye konu açtı. O konuya da attım, gelin engin bilgilerinizle arkadaşın sorununu çözün diye ama kimseden ses çıkmadı.
Çünkü sadece kuru laf yapıyorsunuz.

Son düzenleme:
Öff ne marka tartışmasıymış bir bitmedi gitti :)

Valla gözüm korktu girmeye, ne taraftan girersem gireyim linç yiyecektim :D Zaten girilecek gibi de değil. Mantıklı bir tartışmadan kavgaya ve kalp kırmaya dönmüş :(

Bana ikisi de fark etmiyor. Yarın Intel bir işlemci çıkarsın, AMD'ye göre aynı fiyatlı ürününde daha fazla iyi değerler sunsun ben gidip onu alırım ve öneririm. AMD çıkarırsa onu alırım ve öneririm.

Sırf marka tartışması yüzünden kalp kırmaya hiç gerek yok yahu. Alın gitsin arada %20 performans farkı olsa da içiniz rahat etmedikten sonra ne anlamı var? Bazen millet Intel almak isteyen adama zorla AMD öneriyor. Gerek yok adama 1 defa anlattıktan sonra adam afedersiniz s*lak değil anlamıştır zaten. Anlamasına rağmen aynı şeyi yapıyorsa canı onu istiyordur. Siz ise ona göre öneri yapmalısınız adama zorla AMD aldıracak değilsiniz. Aynı şey Intel için de geçerli. Ya da belki adam PC'sinde o i7 ya da Ryzen 7 yazısını görmek istiyordur. Her şey performans ve F/P de değil yani. O adamın içinde keşke İntel alsaydım veya keşke AMD alsaydım diye kalırsa aldığı işlemcinin de performansın da hiç bir önemi kalmaz zaten.

Ve aynı şey ekran kartında da oluyor maalesef... :(

@FantastikTürk Kardeşim sen gel de onu AMD saplantılarına anlat! Adamlar da artık insanlara saygı, sevgi kalmamış, sanırsın AMD CEO’su da öyle bir kendini beğenmişlik taslıyorlar. Neyse diyecek bir şey yok. Her insan ne yaparsa kendine yapar! Gitsinler önce aynaya baksınlar, ayna da kimi görüyorlar.

witcher3_2019_09_11_14_20_09_293.jpg

Sanki bana da mı bozuk yollamışlar ne? (!)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı