Bana Nazar Değdi

İzmir Fen. Ancak benim başka planlarım var. Tekno bilim. Programcılık + tıpımsı bir şey. Bu nisanda TEOG bitsin, hemen program öğrenmeye.

Şu an çok açım. Hala yemeği bekliyorum. Kafam iyice dağıldı. Birde bu yok satrançla kazandım gibi şeylerin hepsini yalan olduğunu anladım. Sınıftaki öğretmenler zeki olmaya bağlıyorlar. Çok saçma bence.

Kusura bakma da günde 800 soru çözmeye devam edersen normal bir insan olmaktan çıkacaksın zaten. Soru çözmen iyi güzel ancak bu kadar fazlası seni dışarıdaki hayattan büyük ölçüde soyutlar. Sürekli 20cm önündeki sorular ile baş başa kalman da seni sıkıntıya, dara sokuyor, kafa artık bu yükü kaldıramıyor olabilir. Yinede bir aile büyüklerine danış.

Soru sayısından çok sorudan kazandığın şey önemli olsa da eğer gerçekten 500-800 soru çözebiliyorsan kendine birkaç gün dinlenme zamanı tanıyıp 250-300-350... gibi artırabilirsin. Bazıları için 100 soru çözmek zorken bazıları için 100 soru hiçbir şeydir. Yine de 800 soru bana pek gerçekçi gelmedi ama neyse :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı