Bandicam lisanslı full sürüm kaç TL?

SessizOyuncu35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda YouTube kanalımda bilgisayarımdan video çekmeye başlamak istiyorum ama şu an elimde Bandicam'ın demo sürümü var ve 10 dakika video çekebiliyorum sadece. Bandicam lisansı almayı düşünüyorum. Kaç TL oluyor lisans ücretleri ömür boyu kullanmak için? Diğer programları önermeyin. Ayrıca keymaker kullanmak istemiyorum. Bilgisayara virüs bulaşma riski var çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
1689341057397.png

45 dolar.

Arkadaşlar yakın zamanda YouTube kanalımda bilgisayarımdan video çekmeye başlamak istiyorum ama şu an elimde Bandicam'ın demo sürümü var ve 10 dakika video çekebiliyorum sadece. Bandicam lisansı almayı düşünüyorum. Kaç TL oluyor lisans ücretleri ömür boyu kullanmak için? Diğer programları önermeyin. Ayrıca keymaker kullanmak istemiyorum. Bilgisayara virüs bulaşma riski var çünkü.

YouTuber'ların %95'inin crack programlar kullandığı ülkemizde Bandicam lisans parası sormanız komik olmuş hocam. Ben eskiden çektiğimden biliyorum. Bandicam lisansını verecek adam YouTuber olmaz öyle diyeyim. OBS kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uygulamaların ücretsiz sunulan Nvidia GeForce Experience, Xbox Oyun Çubuğu: Yakala gibi video kaydetme uygulamalarından ne farkı olduğunu çok merak ediyorum.

OBS ?

Geri
Yukarı