Banggood parayı aldıktan sonra stokta yok diyor

Bir sürü ürün aldım şimdiye kadar Direct Mail'i kullanarak. 10 ile 15 gün arasında teslim edildi hepsi. Önümüzdeki hafta teslim edilir diye tahmin ediyorum.
İKİTELLİ KURUMSAL, Loaded to truck to be sent to destination branch aşamasına geldi. Lakin takip kodu falan verilmedi. 17track sitesine yazdığım kodu Aras ve Yurtiçi kargoya yazdığımda ise gönderi bulunamadı diyor. Takip kodu telefonuma falan mı gelecek?

İKİTELLİ KURUMSAL, Loaded to truck to be sent to destination branch aşamasına geldi. Lakin takip kodu falan verilmedi. 17track sitesine yazdığım kodu Aras ve Yurtiçi kargoya yazdığımda ise gönderi bulunamadı diyor. Takip kodu telefonuma falan mı gelecek?
Takip kodu vermiyorlar hocam. Haber falan vermeden pat diye geliyor eve. Son zamanlarda Aras Kargo getirdi benimkileri.

Yarın ya da ertesi gün gelir büyük ihtimalle.

Aras ve Yurtiçi kargoya yazdığımda ise gönderi bulunamadı diyor. Takip kodu telefonuma falan mı gelecek?

Aras'ın mobil uygulamasına girip, E-ticaret Takip kısmından Weworldexpress.com'u seçin ve Banggood'un verdiği numara ile arama yapın. Çıkacatır.

Takip kodu vermiyorlar hocam. Haber falan vermeden pat diye geliyor eve. Son zamanlarda Aras Kargo getirdi benimkileri.

Bu doğru değil. Lütfen bilmiyorsanız direkt bilmiyorum yazın. İnternet bu nedenle kargosunu takip edemeyenlerle dolu, ben de dahil. Aras Kargo'nun uygulaması üzerinden, E-ticaret Takip sekmesinden, Weworldexpress.com'u seçince, Banggood'un verdiği numara ile takip yapılabiliyor.

Aras'ın mobil uygulamasına girip, E-ticaret Takip kısmından Weworldexpress.com'u seçin ve Banggood'un verdiği numara ile arama yapın. Çıkacatır.

Bu doğru değil. Lütfen bilmiyorsanız direkt bilmiyorum yazın. İnternet bu nedenle kargosunu takip edemeyenlerle dolu, ben de dahil. Aras Kargo'nun uygulaması üzerinden, E-ticaret Takip sekmesinden, Weworldexpress.com'u seçince, Banggood'un verdiği numara ile takip yapılabiliyor.
Doğru olabilir hocam dediğiniz, o şekilde hiç denemedim.

Yurtiçi Kargo ile gelecekse mobil uygulamaya girdiğiniz zaman telefon numarası ya da T.C. Kimlik Numarası üzerinden eşleşip gösterebiliyor, onu da eklemek lazım.

Doğru olabilir hocam dediğiniz, o şekilde hiç denemedim.

Yurtiçi Kargo ile gelecekse mobil uygulamaya girdiğiniz zaman telefon numarası ya da T.C. Kimlik Numarası üzerinden eşleşip gösterebiliyor, onu da eklemek lazım.

Doğru, Yurtiçi'nde direkt bildirim geliyor, uygulamaya kayıt olduysanız. Ancak Banggood'dan gönderiler şu an Aras Kargo ile geliyor.

Banggood'dan, özellikle de Direct Mail ile alışveriş yapan arkadaşlar, stok durumuna dikkat eder almalı.
Hocam sizin yazınızda görüp yapmayı denedim fakat sadece sayı yazılıyor. Benim takip kodumda harfler de var.

E-ticaret kısmından yapacaksın, mobil uygulamadan.

E-ticaret kısmından yapacaksın, mobil uygulamadan.
7B39EFBE-6852-4BCF-8DF5-6F07B6237C50.png

Maalesef harf yazmama izin vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı