Çözüldü Banka kartı nasıl çıkarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SonOyun21

Centipat
Daha fazla  
Benim babam yeşil kartlı ve işi gereği Ziraat Bankası kartı çıkarmak istiyor. Müşterisinden para alma vesaire işler için. Ama 2 sorum var. Ziraat Bankası kartı çıkarırsa yeşil kartı iptal olur mu ve Ziraat Bankası uygulamasından da kart talep edebiliyor muyuz?

Çözüm
Benim babam yeşil kartlı ve işi gereği Ziraat Bankası kartı çıkarmak istiyor. Müşterisinden para alma vesaire işler için. Ama 2 sorum var. Ziraat Bankası kartı çıkarırsa yeşil kartı iptal olur mu ve Ziraat Bankası uygulamasından da kart talep edebiliyor muyuz?
Yeşil Kart olayı ekonomik dengenize göre belirleniyor, onun şartlarını aşan geliriniz var ise iptal olur.
Bunun haricinde bankada müşteri değil ise Görüntülü Görüşme ile birlikte banka müşterisi olabilir ve kart talebinde bulunabilir.

Müşteri ise eğer Ziraat Bankası üzerinden şu adımları izleyin;

Başvurular -> Yeni Başvuru -> Bankkart - Banka Kartı -> Bankkart Başvurusu ve geri kalan adımları takip edin.
Ziraat bankası uygulamasından görüntülü bir şekilde müşteri olabilir, uygulama üzerinden de kart talep edebilirsiniz. Yeşil kart konusunda görüntülü konuşurken soru olarak sorabilirsiniz.

Yeşil Kart olayı ekonomik dengenize göre belirleniyor, onun şartlarını aşan geliriniz var ise iptal olur.
Bunun haricinde bankada müşteri değil ise Görüntülü Görüşme ile birlikte banka müşterisi olabilir ve kart talebinde bulunabilir.

Müşteri ise eğer Ziraat Bankası üzerinden şu adımları izleyin;

Başvurular -> Yeni Başvuru -> Bankkart - Banka Kartı -> Bankkart Başvurusu ve geri kalan adımları takip edin.

Çözüm
yeşil kart olayı ekonomik dengenize göre belirleniyor, onun şartlarını aşan geliriniz var ise iptal olur.
Bunun haricinde bankada müşteri değil ise görüntülü görüşme ile birlikte banka müşterisi olabilir ve kart talebinde bulunabilir.

müşteri ise eğer Ziraat Bankası üzerinden şu adımları izleyin;

Başvurular -> yeni başvuru -> Bankkart - banka kartı -> Bankkart başvurusu ve geri kalan adımları takip edin.

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı