Banka Kartı Önerisi

Chattam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaşım 20, daha çok (teknolojik alışverişlerde restoran, giyim, seyahat) gibi durumlarda bana yardımcı olacak indirim ve puan sağlayabilecek bir “banka kartı” aramaktayım. Bu konuda çok bir bilgim olmadığı için tavsiyelerinizi kısa açıklamalar şeklinde belirtirseniz çok memnun olurum. Herkese teşekkür ederim.

Başlangıç için İş Bankası her zaman iyidir. Daha sonra bir kamu bankasında da hesap açabilirsiniz.
Teşekkür ederim, kamu bankası olarak hangisinde bu avantajları bulabilirim peki bir bilginiz var mı acaba?

İş Bankası'nın Maximum Genç Kart'ı var. Maximum Kart Kampanyaları | Maximum Genç bu linkten sağladığı fırsatları görebilirsin aynı siteden diğer bilgileri de edinebilirsin.
Teşekkür ederim detaylar ve vaktiniz için.

Teşekkür ederim, kamu bankası olarak hangisinde bu avantajları bulabilirim peki bir bilginiz var mı acaba?

Teşekkür ederim detaylar ve vaktiniz için.
Kamu bankalarının neredeyse hiçbirinde doğru dürüst bir avantaj yok banka kartı için. Ama illa kamu bankası şart diyorsan içlerinden en iyisi VakıfBank Bankomat Kart gibi duruyor, kredi kartı dersen Halkbank'In Parafree'si iyidir avantajlar açısından. Ama konuda yazılanlara hak veriyorum ve bu saydıklarımın ikisi de bir Maximum Genç değil diyerek metnimi sonlandırıyorum. :)

Kamu bankalarının neredeyse hiçbirinde doğru dürüst bir avantaj yok banka kartı için. Ama illa kamu bankası şart diyorsan içlerinden en iyisi VakıfBank Bankomat Kart gibi duruyor, kredi kartı dersen Halkbank'In Parafree'si iyidir avantajlar açısından. Ama konuda yazılanlara hak veriyorum ve bu saydıklarımın ikisi de bir Maximum Genç değil diyerek metnimi sonlandırıyorum. :)
Teşekkür ederim. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı