Banka Kartı Önerisi

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Banka kartı almak istiyorum. Malum bu sene üniversiteye gideceğim. İlk imza sanırım 18 yaşını doldurmayanlar içinmiş. İş bankası'ndan almayı düşünüyorum. Acaba gidince görevliye banka kartı istiyorum desem yeterli mi yoksa üniversitede okuyacağım için kart istiyorum mu desem? Yani üni.'ye gidenler nasıl çıkarttırıyor? Bankamatik kartı istiyorum mu diyor?

Merhaba. Banka kartı almak istiyorum. Malum bu sene üniversiteye gideceğim. İlk imza sanırım 18 yaşını doldurmayanlar içinmiş. İş bankası'ndan almayı düşünüyorum. Acaba gidince görevliye banka kartı istiyorum desem yeterli mi yoksa üniversitede okuyacağım için kart istiyorum mu desem? Yani üni.'ye gidenler nasıl çıkarttırıyor? Bankamatik kartı istiyorum mu diyor?
Banka hesabi acman gerekiyor. Gidiyorsun, personele banka hesabi acmak istiyorum diyorsun ve sana yardimci oluyorlar. Is Bankasi'na asina degilim ancak genelde bütün bankalarin kampüs (üniversiteli ögrenciler icin) paketleri oluyor. Üniversite ögrenci kartini da acarken mi isterler yoksa daha sonra da gösterebilir misin olayi da bankaya kalmis. Git bir görüs.

Banka hesabi acilinca otomatik banka kartin da oluyor. Bu kart ile ATM'lerde is yapip, kart ile ödeme yapabiliyorsun. Yanlis anlasilmasin kredi karti degil bu, normal banka karti. Kredi karti icin ayrica basvurmak gerekiyor, bunu da zaten basvuru sürecinde anlatirlar.

Kredi/Burs başvurusunda bulundunuz mu? Ziraat bankası zaten öğrenci kartı veriyor. Ayrıca Harçlık Avans ve kullanmak isterseniz 500 TL limiti bulunan kredi kartı özelliği var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı