Banka önerisi

Enpara, İş Bankası, Yapıkredi, Ziraat Bankası kullanıyorum şu anda. Ana param her zaman Enpara'da duruyor. Sağa sola atarken 1 kuruş dahi kesmiyor. Yapıkredi'den paramı harcıyorum. Yemek vs. şeyleri Yapıkredi ile ödüyorum. İş Bankası da iş için duruyor, yaptığım işte kullanıyorum. Adının hakkını veriyorum yani :D Ziraat de burs vs. için. Enpara'yı kesinlikle öneririm. Havale/EFT'de para kesmemesi müthiş bir durum.

Saat 12 itibarıyla reşit oldum. İş bankasında ilk imza hesabım vardı, o normal hesaba döndü. Şu an herhangi resmi bir gelirim yok. Mecbur banka kartı kullanacağım sanırım kredi kartı çıkıcağını sanmıyorum. Banka öneriniz var mı?

Akbank en rahatıdır hem üniversite çağında insanlara bayağı bir avantaj sağlıyorlar. Para alım gönderim işlemlerinde 0 komisyon gibi gibi. Müşteri hizmetleri de güzel.

Havale/EFT/FAST ücreti ödemek istemiyorsan Enpara.com, birikim yapmak ya da para biriktirmek istiyorsan Garanti BBVA, ben aydan aya kullanacağım diyorsan Yapı Kredi ve Enpara.com öneririm.

Akbank çalışanı bile böyle düşünmez. ATM'leri bozuk banka.

Bayağıdır Akbank kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım henüz her köşe başı Akbank var zaten bir de genelde yan yana birkaç tane oluyor veya birkaç adımda bir. Sadece oturduğum bölgede 5 dk da yürüyerek gidebileceğim 5 ATM var. Onun dışında İstanbul içinde bir yere gittiğimde de sorun yaşamadım hiç ATM bulma konusunda da kullanma konusunda da.

Bayağıdır Akbank kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım henüz her köşe başı Akbank var zaten bir de genelde yan yana birkaç tane oluyor veya birkaç adımda bir. Sadece oturduğum bölgede 5 dk da yürüyerek gidebileceğim 5 ATM var. Onun dışında İstanbul içinde bir yere gittiğimde de sorun yaşamadım hiç ATM bulma konusunda da kullanma konusunda da.
Bizim de burada Akbank ATM'si vardı. 10 kere basmak gerekiyordu algılaması için. Bir ara bozuldu öyle yenisini getirdiler.

Garanti, Akbank, Ziraat, Qnbfinans sırasıyla kullandığım bankalar. Garanti en uzun süre kullandığım banka. Şu an sadece maaş hesabı için kullanıyorum. Ne kredileri uygun ne de kredi kartları eskisi kadar avantajlı.

Akbank bir dönem maaş hesabı olarak kullandım, atmleri kullanmaktan en nefret ettiğim atmlerdi, çok yavaşlar. Kredileri de hiç uygun değil. Kredi kartları eskiden avantajlıydı şu an o kadar avantajlı değil ama ödeme sıkıntısı yaşadığınız zaman en az sorun çıkartan banka.

Ziraat için bir şey demek istemiyorum. En azından insan atmlerini bir günceller, bakım yapar. En fazla para, kart yutan atm sanırım bunların.

Qnbfinans kredileri uygun, kredi kartları güzel ama atmleri az.

Eğer ben atm bulmakta sorun yaşamayım, müşteri hizmetlerine ulaşmakta sorun yaşamayım diğer şeyler pek önemli değil, gerekirse fazla faizle kredi çeker, kredi kartında taksit başına gerekirse fazla para öderim, dağ başında bile atm bulayım diyorsan Garanti iyidir.

Denizbank kullanmanızı kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum, hiçbir iznim onayım olunmadan kredi kartımın limitini çekip aktardılar, borcunu bana ödetti banka, hem kredi fazileride yüksek. Tavsiyem Enpara, Yapı Kredi ve Akbank.

Geri
Yukarı