Bannerlord 350TL!

Türklerin bindirim yaptığı yok TL değersiz sonsuza kadar ucuza satamazlar. Ayrıca oyunu Türkiye'den alanların sayısı çok az istatistiklere bakabilirsiniz.
1663868136925.png
gayet iyi satın almışlar yapılan yorumlara göre. Türkler eskiden oyun satın almıyordu. Önceden mahalle köşelerinden satın aldığımız CD'leri bile orijinal diye satın alıyorduk farkında bile değildik. Günümüze gelince kaç kişi korsana yöneliyor artık? Çoğu kişi torrentten de uzaklaştı. Şu kafadan çıkar mısınız artık?

Eki Görüntüle 1524932 gayet iyi satın almışlar yapılan yorumlara göre. Türkler eskiden oyun satın almıyordu. Önceden mahalle köşelerinden satın aldığımız CD'leri bile orijinal diye satın alıyorduk farkında bile değildik. Günümüze gelince kaç kişi korsana yöneliyor artık? Çoğu kişi torrentten de uzaklaştı. Şu kafadan çıkar mısınız artık?
Değerlendirmeye göre satın alma oranına mı bakıyoruz?

Adamlar zam yapacaklarını önceden söylemişti. Forumda konusu da açılmıştı. O yüzden şaşırmadım. Bu zamana kadar zam yememesi mucizeydi.

Birkaç saate bitecek bir oyuna 500 TL vereceğime en az 700 saat oyniyacağim Bannerlord'a 300 TL veririm. Bannerlord parasını sonuna kadar hakediyor sonuçta oyunu sonsuza kadar oynayabilirsin.
Doğru bu arada. Bannerlord bitse bile mod ile belki farklı hikayeler oynanabilir. Ben oyunun sonuna çok yaklaşmıştım öyle bıraktım. Tekrardan başlayacağım Steam aile paylaşımı sağ olsun.
1663868119497.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı