Bannerlord Beklentinizi Karşıladı mı?

Eski oyuna eklentiler yapılmış, 7-8 yılda karşımıza çıkan şey bence fiyasko. Aksini söylemek için fanboy olmak lazım. Bu oyun 2015'de filan çıksaydı 2-3 yılda çıktığı ve grafiksel olarak beklentiler döneme göre kabul edilebilir olduğu için beklentilerimi karşıladı diyebilirdim.

Daha önce hiçbir oyununu oynamadım. Bana güzel gözüktü, eski oyunlarıyla ilgili ne değişmiş bilmiyorum.

O Kadar bekledikten sonra benim beklentimi karşılamadı. O sürede daha iyi birşey beklerdim ama ne yapalım bunu deneyelim birde

Türk oyunu, çıksında nasıl çıkarsa çıksın artık. Kaç yıl oldu, özlettiler piyasada kendilerini.
Yinede animasyonlar geliştirilmiş, dövüş dinamikleri esnekleştirilmiş trailerle'de gördüğüm kadarı ile.

Oynamadın bilemezsiniz. Oynayan birçok insanın yorumuna kulak astım hepsi de gayet tatmin edici diyor.
Ama evet görünürde hakikaten yetersiz duruyor. Oynayınca fikrimiz değişebilir belki. Sonuç da oynayan birçok insan tatmin olmuş.

Oynamadın bilemezsiniz. Oynayan birçok insanın yorumuna kulak astım hepsi de gayet tatmin edici diyor.
Ama evet görünürde hakikaten yetersiz duruyor. Oynayınca fikrimiz değişebilir belki. Sonuç da oynayan birçok insan tatmin olmuş.
Ne gördüğümüzü ve bunun için ne kadar süre beklediğimizi biliyoruz. Oyunun Türk etiketi olduğu için oynayanların objektif yorum yaptıklarına maalesef inanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı