Bannerlord işgüzarlığı

Amerikada kaç yıldır oyun geliştiriliyor? Türkiyede kaç yıldır oyun geliştiriliyor? Klasik Komşu Çocuğu kıyaslamanızı yapmadan önce bunlara bir göz atın.

Sacma sapan bir yorum. Bilmedigin meseleler hakkinda yorum yapmamalisin.
Ayni markete benzer fiyatla oyun cikariyorlar. 2020 yilindayiz, Amerika'nin bildigi bizim bilmedigimiz "cok gizli" yazilim gelistirme metodlari yok. Know-how olmamasi gibi bir durum da yok, zaten senelerdir ayni oyunu yapiyorlar. Kaldi ki ben oyunu teknik acidan da elestirmiyorum bile, henuz tam surum olmadigi icin hem haksizlik olur, hem de zaten glitch ler bekleniyor beta gibi hala oyun.

Tamam bütçe anladık; tamam da 8 yıl kardeşim 8 yıl. Bu oyun yapmak için kısa bir süre midir ? Bilemiyorum, şahsen bende hayal kırıklığına uğradım. Yani 150,00-TL neredeyse "AAA" fiyatına oyun satıyorsun sonuç; Warband Remastered.

Özellikle Yabancı incelemelere göz attığımda Skyrim - Witcher kıyaslaması falan görüyorum insanlar bu beklentilere sahip olunca bir şey beğenmeleri tabi mümkün değil.

Sacma sapan bir yorum. Bilmedigin meseleler hakkinda yorum yapmamalisin.
Ayni markete benzer fiyatla oyun cikariyorlar. 2020 yilindayiz, Amerika'nin bildigi bizim bilmedigimiz "cok gizli" yazilim gelistirme metodlari yok. Know-how olmamasi gibi bir durum da yok, zaten senelerdir ayni oyunu yapiyorlar. Kaldi ki ben oyunu teknik acidan da elestirmiyorum bile, henuz tam surum olmadigi icin hem haksizlik olur, hem de zaten glitch ler bekleniyor beta gibi hala oyun.

Bilgi Birikimi yok. Siz anlamayınca saçma olmuyor. Yorum işini ben kendim düşünürüm orası sizi ilgilendirmez.

Son düzenleme:
Bu gün heves edip Bannerlord indirdim. Bide karşımda ne göreyim ? Warband modundan hallice bir şey. O kadar övdüler ettiler oyunu, grafik ayarlarını en düşüğe alınca oyun Warband'a dönüşüyor.
Yükseltince modlanmış Warband oluyor. 1000+ saat üzerinde Warband oynamış biri olarak gerçekten üzüldüm 8 yılda oyunda 1 gram geliştirme yapılmamasına. Yapay zeka bile hala birebir aynı. Savaş mekaniği Warband'ın mükemmeldi diyecek bir şeyim yok ona ama oyun gerçekten Warband'dan fazla hiç bir şey sunmuyor. Yazık gerçekten... Grafikleri bari yeni nesil olsaydı...

Geri
Yukarı