Bannerlord lordla ilişkim -100 olmuş

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda Olek'e kendime yemin ettirdim ve krallığıma kattım ve ilişkim 100 olmuştu. Şimdi bir bakayim dedim ve ilişkim -100? Neden böyle oldu çözüm gerek.

1615806731162.png

Oyunda Olek'e kendime yemin ettirdim ve krallığıma kattım ve ilişkim 100 olmuştu. Şimdi bir bakayim dedim ve ilişkim -100? Neden böyle oldu çözüm gerek.

1615806731162.png
diğer lordlarda da böyle

Topraklar vermediysen, politik kararlarda desteklemediysen normal. Krallık sekmesinden Olek'in klanını seçip klanı destekle diyerek nüfuz harcayıp ilişkini artırabilirsin.

🤔 başka krallıklarda dostları var da onları mı idam ettin acaba? Aklıma bir şey gelmiyor. Bu tarz konularınızla taleworlds forumda daha çok bilen kişiye ulaşırsınız. Günde 2-3 Bannerlord konusu açıyorsunuz ve malesef tatmin edici cevaplar gelemiyor. Üstelik geliştiriciler hata genel bir şey mi diyerek save dosyanı isteyebiliyorlar.

🤔 başka krallıklarda dostları var da onları mı idam ettin acaba? Aklıma bir şey gelmiyor. Bu tarz konularınızla taleworlds forumda daha çok bilen kişiye ulaşırsınız. Günde 2-3 Bannerlord konusu açıyorsunuz ve malesef tatmin edici cevaplar gelemiyor. Üstelik geliştiriciler hata genel bir şey mi diyerek save dosyanı isteyebiliyorlar.
oyunda bir kişiyi idam ettim o kişiyle de olek'in alakası yok
🤔 başka krallıklarda dostları var da onları mı idam ettin acaba? Aklıma bir şey gelmiyor. Bu tarz konularınızla taleworlds forumda daha çok bilen kişiye ulaşırsınız. Günde 2-3 Bannerlord konusu açıyorsunuz ve malesef tatmin edici cevaplar gelemiyor. Üstelik geliştiriciler hata genel bir şey mi diyerek save dosyanı isteyebiliyorlar.🤔 başka krallıklarda dostları var da onları mı idam ettin acaba? Aklıma bir şey gelmiyor. Bu tarz konularınızla taleworlds forumda daha çok bilen kişiye ulaşırsınız. Günde 2-3 Bannerlord konusu açıyorsunuz ve malesef tatmin edici cevaplar gelemiyor. Üstelik geliştiriciler hata genel bir şey mi diyerek save dosyanı isteyebiliyorlar.

neyse teşekkür
ederim

Geri
Yukarı