Bannerlord neden tutmadı?

Bu kadar buglu olduktan sonra tutması zor. Her akşam crash yiyip developerlara küfür edip report ediyorum. Türk yapımı oyun olmasa vallahi oynanacak oyun değil.

Herkes bu oyunun çıkmasını bekliyordu. Fakat çıktığından 2 gün sonra hiç kimse yüzüne bakmadı. Bunun nedeni nedir? Gerçekten de kötü bir oyun mu?
Yanlış biliyorsun. Oyun henüz çıkmadı erken erişimde. Ayrıca büyük topluluk hala oynamakta. Ben de 20 saat oynadım ve beğendim. Tam sürüme çıkmasını bekliyorum. Çıktıktan sonra 20 saat daha gömerim.

İyi hoş oyun ama erken erişim oyunlarının genelinden nefret ediyorum. Çıkıyor erken erişim olarak, oynuyorum bitiriyorum. Sonra güncellemeler ile bir sürü yeni özellik geliyor. Dönüp geri mi başlayım tekrardan oyuna. :D

Bu kadar buglu olduktan sonra tutması zor. Her akşam crash yiyip developerlara küfür edip report ediyorum. Türk yapımı oyun olmasa vallahi oynanacak oyun değil.
:D?
Oyunda adam akıllı bug kalmadı vanilla olarak çökmüyor. Yüksek ihtimal mod kullanıyorsunuz. Oyunun developerlarına söveceğinize modderlara sövün.

Geri
Yukarı