Bannerlord Oyna Tuşuna Basınca Tepki Vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Argonath05

Femtopat
Oyunu Epic Games'ten yükledikten sonra yönetici olarak çalıştırdım. Anca başlangıç ekranından (fotodaki) Play'e basınca birden gidiyor ve tepkisiz kalıp gidiyor. Görev yöneticisinde de gözükmüyor. Dosya doğrulama vs birçok şey yaptım yardımcı olur musunuz? Nedeni nedir?

IMG_1599580130161.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
NET Framework yükleyin.
Ayrıca CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Oyun korsan mı bu arada?
hayır epicgames ten satın aldım. aşırı bilgimyok bir tık daha detaylı anlatır mısınız *

Windows arama çubuğuna "CMD" yazın. Karşınıza komut istemi isimli bir uygulama gelecek, onu açın. Sonra önceki mesajımda bu şekilde yazdığım yazıyı kopyalayıp oraya yapıştırın. Sonra enter tuşuna basın. Biraz işlem yapacak, bekleyin. Sonra işlem bitince o ekranın görüntüsünü alıp buraya atın.

Ve şöyle bir ekleme yapayım, Windows update kısmında güncelleştirme varsa yapın.

Windows arama çubuğuna "CMD" yazın. Karşınıza komut istemi isimli bir uygulama gelecek, onu açın. Sonra önceki mesajımda bu şekilde yazdığım yazıyı kopyalayıp oraya yapıştırın. Sonra enter tuşuna basın. Biraz işlem yapacak, bekleyin. Sonra işlem bitince o ekranın görüntüsünü alıp buraya atın.

Ve şöyle bir ekleme yapayım, Windows update kısmında güncelleştirme varsa yapın.
dostum burdan daha aktifbir kanal yok mu irtibata geçelim *

Instagram'dan yazan siz misiniz? Böyle durumlarda özelden destek sunamam. Sorunun çözümü burada aşamalarıyla beraber görünmeli.

Geri
Yukarı