Bannerlord savaş ekranı kayıt alırken kasıyor

Yazar

Hectopat
Yer
Turkey
Öncelikle sorunu açıklayayım: Mount And Blade II: Bannerlord oynarken OBS ile kayıt alıyorum haritada dolaşırken her şey güzel FPS normal değerlerde ancak herhangi bir savaş alanında veya şehir dolaşmak istediğim zaman oyunda her şey normal gözüküyorken videoda aşırı bir şekilde kasıyor çok ciddi FPS düşüşleri meydana geliyor.
Genel olarak oyunda bir sorun var zaten en baştan oyunun giriş ekranında kasmalar başlamıştı oyunu tam ekrana alarak sorunu bir şekilde çözdüm artık arayüzde kasmadan geçişler yapabiliyorum ama bu sefer savaş alanında video kaydım çok kasıyor.

Sistem bilgisi: Sürücülerim tamamen güncel GTX 1650Tİ 4GB Ekran kartına sahibim 16GB RAM ve AMD Ryzen 7 4.2 GHz işlemciye sahibim.
Sistem iyi yani orada sorun yok.

Kayıt Bilgisi: OBS programı ile 1920x1080 çözünürlükte ve 60 FPS değerinde kayıt alıyorum ayrıca bitrate olarak 50000 Kbps değerinde kayıt alıyorum. Ne gerek var derseniz verdiğim değerin altında kayıt alınca upload sonrası Youtube videoları sıkıştırıyor kalite çok düşüyor çözümünü bulamadım.

Feryat Figan: Evet arkadaşlar sorunum bu şekilde, bu sorunu nasıl çözebilirim? Lütfen yardım edin.
Evet arkadaşlar hiç yardımcı olmadınız 😭

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı