Bannerlord'un kırılmasi hakkindaki dusunceleriniz ne?

Steam'e çıkan oyunlar Valve'a kazandıkları paranın %20 sini veriyor arkadaşlar. Oyun 120TL den çıktı.
Birileri gitmiş Half Life ile karşılaştırmış... Diyecek bir şey bulamıyorum..
Half-Life ile karşılaştırmadım. Öncelikle okuduğunu anlamaya çalış. Half-Life tamamen bir örnekti. 8-9 yaşlarımda korsan olarak oynayıp oyunu beğenip de 18-19 yaşlarıma girdikten sonra hakkını vermek adına satın almamdan ibaret olan bir "örnek".

Başka ülkedeki firmaların emeğine saygı göstermeyen insanların, en azından kendi ülkesinin, milletinin emeğine saygı gösterip oyunu orjinal alması ve destek olması gerekir. Bakın en azından diyorum. Kendi ülkesine bile saygı göstermeyip, gidip korsan olarak kullanırlar ise o zaman karakterlerinden ve şereflerinden şüphe etmek gerekir. Normal olanı ülke ayırt etmeden emeklere saygı göstermektir. Bütün oyunlar kırılır. Kırılmayan oyun yok. Aslında konu burada Bannerlord kırılmış olsa bile kendi firmasına Türk milletinin nasıl bir davranış şekli sergileyeceğidir. Korsan oyun kullananlar beni ilgilendirmiyor. Kendi vicdanlarına kalmış fakat işin içine Türk firma girince ister istemez sinirlerim hopluyor. Doğrudur ırkçılık yapmış oluyorum. Bunlar benim düşüncelerim. Seviyeli bir şekilde eleştirebilirsiniz.

Instagram ve diğer sosyal platformlarda Bannerlord kırılmış haberleri altında milletin satın alın indirmeyin diye bağırışlarına rağmen o kadar embesilin oyunu torrent ile indirmesini gördükçe canım çok sıkıldı. Alamıyorsan oynama kardeşim. 7 sene emek verilmiş bu oyuna ve oyun Türk yapımı. Yazık gerçekten.

Geçmiş olsun... :(
Screenshot_20200331-175003_Chrome.jpg

Tam versiyonun crack olarak 2021 ocak çıkacak diye gözüküyor yani oyun 7-8 aya tam sürüm olur galiba ve keşke Denuvo ile anlaşsaydılar ucuza'da satmıyorlar dünya genelinde.

Maalesef kırılmış kontrol ettim. "Bannerlord torrent indir" yazıldığında çıkan ilk site linki 😞

Adamlar bir de yapamayan olursa "Problem giderme" diye rehber de paylaşmışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı