Banyoda değişik değişik böcekler var

Her seferinde annemi çağırmaktan bıktım. Banyoya ne zaman girsem birbirinden değişik böcekler var. Markete gidip RAID sprey aldım geldim, bütün banyoya sıktım 15 dakika sonra girdim baktım 6-7 tane böcek var, nereden geldiklerini bilmiyorum ama gece çalışan bir insan olduğum için çok sık tuvalete gidiyorum (gidemiyorum). Ne yapacağım ben?

Böcek ilacı alıp evin her yerini ilaclayın evdeki deliklerin içinde sıkın delikleri kapatın bu onların belli süre girememesini sağlar eğer hala varsalar bir damacananin kafasını kesip içine yapın artık ne diyelim
Gümüş böceklerinden kurtulmak için öncelikle evinizdeki nemli bölgeleri kontrol etmeli ve yuva olarak kullanabilecekleri ve yumurta bırakabilecekleri yarıkları temizleyip, kapatmalısınız. Kapatmak için kullanabileceğiniz birçok malzeme ve yöntem var. Duvarları boyamak veya silikon kullanmak ilk başta alabileceğiniz önlemler. Ayrıca gümüş böceği istilasından kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama firması ile iletişime geçmenizde fayda var.
Mantıklı

Hani bazen duvarların üst taraflarında delik gibi bişey varya kabloların geçtiği yuvarlak bişeyle kapattığımız ordan geliyor olabilirler

Ağaçlık bir evde yaşıyorsan normal. Bunun farklı bir ırkı bizim buralarda yaşıyor sanırım, yeşil renkte. 10 yıldır şu anki evimizde oturuyoruz ve alıştık artık.

Bir ilaçlama şirketiyle görüşseniz iyi olur. Siz ilaçlarsanız yuvalarını/geldikleri yeri belki bulamazsınız. Onlar orayı da bulup ilaçlar.

Kedi çok sever böcek yemeyi :D. Son durum ne oldu @berkecelikk
Bizimki zıplayıp havada yakalıyordu uçan böcekleri, aslan parçası. Her sabah kalktığımda ağzında böcek mekanına giderken görürdüm 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı