Barbaros Binicioğlu AK Parti'den istifa etti!

756756765.png

Hocam Kralımız Olmasaydı Ne yapardık aa kralımıza laf yok (!) şaka maka her türlü hırsızlık maalesef ki malum kişide hatta doların birdenbire 11'e falan düşmüştü o gece galiba 7 milyar dolar mı ne satılmış ( öyle duydum )

Mış miş kelimeleriyle duymakla insanlar yargılanmaz. Duyma, gör.

Hocam kaynak neresidir öğrenebilir miyim acaba çok merak ettim de.

Mış miş kelimeleriyle duymakla insanlar yargılanmaz. Duyma, gör.

Her şeyin kanıtı var, sen inanmadıktan sonra ne değişir.
Ha bir de, şirketlerin aldığı 2 milyar dolar var, onu da sayarsan...

tcmb-1.jpg

Her şeyin kanıtı var, sen inanmadıktan sonra ne değişir.
Ha bir de, şirketlerin aldığı 2 milyar dolar var, onu da sayarsan...

Eki Görüntüle 1328158

Döviz 11e 25 Aralıkta düştü.

Döviz 11e 25 Aralıkta düştü.
Sanırım hiç haber takip etmiyorsunuz. "Aralık 2021 döviz müdahalesi" yazın ve araştırın ne çıkıyor bakalım.

Ben şahsen kaç milyar dolar olduğunu sayamadım, siz sayın bakalım :).

Toplam: 7,28 Milyar DOLAR. (7,000,000,000$, 14,839,900,000 TL)

Şirket satın alımları da var tabi ki :D.

Son düzenleme:
Sanırım hiç haber takip etmiyorsunuz. "Aralık 2021 döviz müdahalesi" yazın ve araştırın ne çıkıyor bakalım.

Ben şahsen kaç milyar dolar olduğunu sayamadım, siz sayın bakalım :).

Toplam: 7,28 Milyar DOLAR. (7,000,000,000$, 14,839,900,000 TL)

Şirket satın alımları da var tabi ki :D.

Tabii ki. Bunları biliyorum zaten. Sadece bilginin yanlışlığını söylüyorum. Sizin attıklarınız doğrudur.

Arkadaşlar kurtulma ihtimalleri yok değil mi bu kadar koyun varken ülkede.
Koyun dedigin adamlar oy atmalı ki koyun dediğin adamların getirdiklerinden kurtulasın. Ama sen normal bir Türk vatandaşından çok daha zeki olduğun için bunu hemen anlayacaksın. Birlik olamayıp sürekli bölünen fanatiklersiniz hepiniz. Milli hiçbir yanınız kalmadı. Rusya diğer kıtada asker oynatıyor halkımız ekonomiyle boğuşuyor. Sen kralsın sen cihanı titretirsin, sen üstünsün kardeşim senden başka herkes koyun. Otur kendini yargıla sonra sonra akpliler chpliler kendini yargılasın belki doğru yolu hepiniz bulursunuz. Oy veren herkes yönetiliyor! NET!

Koyun dedigin adamlar oy atmalı ki koyun dediğin adamların getirdiklerinden kurtulasın. Ama sen normal bir Türk vatandaşından çok daha zeki olduğun için bunu hemen anlayacaksın. Birlik olamayıp sürekli bölünen fanatiklersiniz hepiniz. Milli hiçbir yanınız kalmadı. Rusya diğer kıtada asker oynatıyor halkımız ekonomiyle boğuşuyor. Sen kralsın sen cihanı titretirsin, sen üstünsün kardeşim senden başka herkes koyun. Otur kendini yargıla sonra sonra akpliler chpliler kendini yargılasın belki doğru yolu hepiniz bulursunuz. Oy veren herkes yönetiliyor! Net!

Ben zekiyim demedim akp ye oy vermeyip mal olmadığımı belirttim :)

Ben zekiyim demedim akp ye oy vermeyip mal olmadığımı belirttim :)

Vallahi hepiniz ezbersiniz. Akp'ye oy vermiyor olman seni aklamaz. CHP'sinden tut iyi Parti'sine kadar hepsi aynı kardeşim. Sanma ki CHP gelince her şey düzelecek. Akp iyi demiyorum. Hiçbir şey değişmeyecek diyorum. Bak gelecek adamların ekonomiye şu müdahaleleri yapacağız, göçmenler konusunda şunları yapacağız, işsizlik konusunda vergi konusunda şunları yapacağız diye hiçbir vaatleri yok. Türkiye'nin ekonomi, adalet, eğitim sistemleri yüzyıllık sorun. Tarih kitabını açta oku osmanlı'nın yıkılma döneminden itibaren bugüne kadar süren bir hikaye var. Hala ayakta durma çabası veriyoruz. Yüzyıl sonra kitaplar yıkılma dönemi diye bahsedecek. Çünkü ekonomin, adalet sistemin, eğitim sistemin bunu söylüyor ben demiyorum. İstediğin partiyi başa getir. Arabalardan iki araba parası vergi almaya mecbur, ulaşıma zam yapmaya mecbur ikinci seçenek yok. He senin gözünü sağcı, solcu vs. laflarla boyarlar sende yemi yutarsın. Siyasetçilerin işi budur. Kanunların bile 1982 yılından kalma ama senin gibiler bunu bile bilmiyor. Ahahaha ya sen konuşuyorsun. Akıllıymış gibi bir de AKP'ye atmam mal değilim diyor. Senin her yerin zeka olsa kaç yazar. Laf attığın adamlardan farkını ispat et. Senin gibiler yüzünden bu ülkede hep darbe olur askeri sistem gelir vatandaşa emir yağdırır herkes evinden camdan izler denileni yapar, kimse bir şey yapamaz. Herkes kurtarıcı bekler çünkü beyinler çocukluktan yıkanıyor. Sistemin parçasısın sen. Çünkü seviye bu. Atalarımız cidden çok zekiymiş. Bu ülkeyi düzeltecek şeyi söyleyeyim mi? Hakkını bilen ekonomiden, hukuktan anlayan akıllı vatandaşlar. Sokağa çık sor bakalım kaç kişi tüketici kanununda ki haklarını bilir? Yüz kişiden bir kişi anca. Ama siyasi parti kavgasını iyi bilirsiniz hepiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı