Barınaktan alınan kedi tekrar verilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fena boş yapmışsın buna cevap veremeden duramadım. Anladık annen baban çalışıyor ve rahat yaşıyorsun hayatı. Öncelikle bir çikolatanın 4 TL olduğu zamanlarda sen 6 yaşında süt içiyordun. İşi yoksa onun suçu bu demende ayrı bir komik. Sanki herkes rahat iş bulabiliyor. Nerede yaşadığını biliyor musun sen önce :D? Memlekette ne dertler var sen tabii ki rahatça yaşayabiliyorsun. İleride sen bir iş bulamazsan gidip kimsenin yanında ağlama. Bir şeye sahip olmak için tek çare paranın fazla olması değil bu arada. Senin gibi kafalara uyarsak parası olmayan ne bir yere gidip gezsin, ne de bir hayvan sahiplensin.

Fena boş yapmışsın buna cevap veremeden duramadım. Anladık annen baban çalışıyor ve rahat yaşıyorsun hayatı. Öncelikle bir çikolatanın 4 TL olduğu zamanlarda sen 6 yaşında süt içiyordun. İşi yoksa onun suçu bu demende ayrı bir komik. Sanki herkes rahat iş bulabiliyor. Nerede yaşadığını biliyor musun sen önce :D? Memlekette ne dertler var sen tabii ki rahatça yaşayabiliyorsun. İleride sen bir iş bulamazsan gidip kimsenin yanında ağlama. Bir şeye sahip olmak için tek çare paranın fazla olması değil bu arada. Senin gibi kafalara uyarsak parası olmayan ne bir yere gidip gezsin, ne de bir hayvan sahiplensin.
Annem çalışmıyor, babam çalışmıyor.

Annem çalışmıyor, babam çalışmıyor.
O zaman neden kedi aldın :D?
1666194830076.png

Son düzenleme:
Zamanında işleri vardı, şu an olmasa da başka yerlerden gelir kazanıyoruz biz :)

Alttaki mesaj.

Anladım orası meçhul diyorsun :D
İnsanların sana kızması şu ülkedeki bir azınlık gibi konuşman.
İşte paran yok yapma alma yeme içme gezme.

O zaman neden yaşıyoruz ki Türkiye'de? Veya fakir ülkede doğan direkt ölsün, öldürsünler. Arkadaşların dedikleri doğru bu ülkede akşam eve giderken çocuğuna çikolata alamayan babalar var. Bu yüzden bu konuda da sen paran yoksa kedi alma dediğin için millette sana yüklendi. Çünkü dediğin şey cidden bir tık saçma kanka. Param şükür var ama anlık bir anda toplu para verecek halim yok ve şu ülkenin %70-80'in de yoktur şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım orası meçhul diyorsun :D
İnsanların sana kızması şu ülkede ki bir azınlık gibi konuşman
İşte paran yok yapma alma yeme içme gezme

O zaman neden yaşıyoruz ki Türkiye de veya fakir ülkede doğan direkt ölsün öldürsünler arkadaşların dedikleri doğru bu ülkede akşam eve giderken çocuğuna çikolata alamayan babalar var bu yüzden bu konuda da sen paran yoksa kedi alma dediğin için millette sana yüklendi çünkü dediğin şey cidden bir tık saçma kanka param şükür var ama anlık bir anda toplu para verecek halim yok ve şu ülkenin %70-80'in de yoktur şu an

Sen o kediyi hayatına can yoldaşı olarak sokacak adam değilsin tamam mı kardeş. Şimdi konuyu kapat canımı sıkma benim. Adam olsan yazdıklarına dönüp bakarsın. Param var ama kediye toplu para verecek değilim demiş lafa bak. Sen kimsin ki hayvanın canını önemsemeyecek kadar vicdansızsın? Bu değeri hayvana vermiyorsan evine hayvan almak nedir? Kendini mi tatmin etmeye çalışıyorsun?

Pitbull'u örnek verelim ne oldu hani hayvan sevgisi nerede kaldı? Devlet aşı yaptıracaksınız dedi hayvanlarını sokağa attılar. Bir aşıyı pahalı diye yaptırmayıp sokağa atanlar benim gözümde ne insan, ne de Müslüman. O yüzden kendinizden emin değilseniz, paranızı hayvanlara harcayamam ben diyorsanız uzak duracaksınız abi bu kadar. Ne hayvanın günahına gireceksiniz ne de kendinizi günaha sokacaksınız. O yüzden sen evine hayvan alma sadece sokakta gördüklerine mama ver yeterli. Hem de paranı toplu olarak harcamamış olursun.
Önce vicdan!

Ayni hastaliktan kedimi kaybettim. Gençlik hastalığı deniyor adına. Yemeden içmeden kesilip sürekli safra boş mide suyu kusuyor kedi. Azıcık vicdanin var ise veterinere götürürsün. Kurtarma ihtimali az da olsa var. Buraya yorum yazacağına en yakin veteriner nerede ona bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir canı çöpe atıyorsun yazık sana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı