Barış Özcan Aslında Kim?

İlk takipçilerinden birisi bendim diyebilirim, o zamanlar 20 bin civarı abonesi vardı, çok kısa zaman içinde 100 bin aboneye ulaştı ve herkese 100 bin kere teşekkür etti :) O zamandan beri takip ederim. Teknoloji ile hemen hemen iç içe olduğu için ona bir projemden bahsetmiştim mail atmıştım, bana dönüş sağlamayınca çok sinirlenmiştim :D Biraz kızmıştım "Niye önemsiyecek ki benim saçma projemi :(" şeklinde. Daha sonra bu düşüncenin saçma olduğunu çok yoğun insan olduğunu düşünüp kendimi kınamıştım. Barış Özcan iyi bir insandır. Kim olduğunun önemi var. Çünkü bir insanın hareketini karakteri belirler, yapacağı şeyleri ve yaptığı şeyleri kim olduğu, kimliğinin içindeki karakteri belirler. Üstad bile diyebilirim. Amacım şaha kaldırmak değil :) Ve daha çok aboneye ulaşınca, daha fazla insan bilgilendiği için minnet duyuyorum. Bizim maile bir el atsaydı iyi olacaktı ama neyse :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı