Barış Özcan WhatsApp'ı silelim mi?

Ya iyi tamam da, adam da doğru diyor da, ben de istemem verilerimin topanmasını da, sadece Whatsapp mı topluyor sanki? Sorun öyle davranmanız arkadaşlar, o zaman diğer uygulamaları da silin. Kullandığınız VPN'ler sizin hakkınızda neler neler biliyorlar. 🤣

Ya iyi tamam da, adam da doğru diyor da, ben de istemem verilerimin topanmasını da, sadece whatsap mı topluyor sanki? Sorun öyle davranmanız arkadaşlar, o zaman diğer uygulamaları da silin. Kullandığınız VPN'ler sizin hakkınızda neler neler biliyorlar. 🤣
Şu an kullandıkları Google'nin bile bunu yaptığının farkındalar mı acaba?

Ya iyi tamam da, adam da doğru diyor da, ben de istemem verilerimin topanmasını da, sadece whatsap mı topluyor sanki? Sorun öyle davranmanız arkadaşlar, o zaman diğer uygulamaları da silin. Kullandığınız VPN'ler sizin hakkınızda neler neler biliyorlar. 🤣
İlk başta silinecekse sosyal medya uygulamaları silinmeli, dinlemedim adamı ama biraz boş bence :D

İsteyen silmez. Ben hem Telegram hem de Whatsapp kullanıyorum. Ne yapacak senin konumunu? Evine baskın mı yapacak? Yok efendim ondan sonra "Wötsap benim verilerimi çalıyor, hemen silecem." IBAN veya TC'ni alsın, TC'de Baba adın olmadan bir şey yapamazlar.
Olay verileri toplaması değil. Zaten bunu illegal yoldan yapıyorlardı. Ama bu sözleşmeyle işi yasala döktüler. Yani herhangi bir kaybın olması durumunda dava açamazsın.
Ya iyi tamam da, adam da doğru diyor da, ben de istemem verilerimin toplanmasını da, sadece Whatsap mı topluyor sanki? Sorun öyle davranmanız arkadaşlar, o zaman diğer uygulamaları da silin. Kullandığınız VPN'ler sizin hakkınızda neler neler biliyorlar. 🤣
Hocam VPN işlerine girersek buradan kimin neyi çıkacak tam kestiremiyorum. 🤣

Olay verileri toplaması değil. Zaten bunu illegal yoldan yapıyorlardı. Ama bu sözleşmeyle işi yasala döktüler. Yani herhangi bir kaybın olması durumunda dava açamazsın.

Hocam VPN işlerine girersek buradan kimin neyi çıkacak tam kestiremiyorum. 🤣

Anlatamadığım nokta da bu zaten. Şu an sevdiğiniz yemekten tutun, dinlediğiniz müzik türüne, dinlediğiniz müzikten tutun ayakkabılarınızın numarasına, ondan da tutun kişisel özelliklerinize kadar her şeyi biliyorlar.

Geri
Yukarı