Barış Özcan capsi yaptım

Hocam kesinlikle yanlış anlamanızı istemem ama yapabileceklerim kısıtlıydı bir bahane değildir ve olmamalıdır her ne olursa olsun sadece sizin için söylemiyorum birçok şey için söylüyorum bir insan eleştirirken AAA bunun imkanları kötüymüş daha az eleştirelim demez.

Neden bunu yazdım bilmiyorum fotoğrafa gelecek olursak ben beğendim zaten eğlencesine yapılmış

Yoo ben diyorum. İmkanları kötüymüş diye eleştirmedim.

Hocam kesinlikle yanlış anlamanızı istemem ama yapabileceklerim kısıtlıydı bir bahane değildir ve olmamalıdır her ne olursa olsun sadece sizin için söylemiyorum birçok şey için söylüyorum bir insan eleştirirken AAA bunun imkanları kötüymüş daha az eleştirelim demez.

neden bunu yazdım bilmiyorum fotoğrafa gelecek olursak ben beğendim zaten eğlencesine yapılmış

Eleştirmeyin demedim ki bu kadar yapabildim dedim istediğinizi söyleyin.

Yoo ben diyorum. İmkanları kötüymüş diye eleştirmedim.
Dememeli ama hocam kimse kusura bakmasın mesela Ankara diye bir oyun yapılıyor insanlar türk oyunu vs. diye alıyor ama oyun kötü çıkıyor düpe düz kötü adam çıkıp benim imkanım yoktu derse sizce mantıklı bir hareket mi olur?

Ayrıca @Paul Walker Hocam dediklerimin sizinle alakası yok kusura bakmayın bayadır aklımdaydı buraya döktüm içimi.

Biraz ramazan şerbeti, bir adet 2. dünya savaşı tankı. Güzel bir bıyık. Sağdan kafasını çıkaran volkan konak. Ve sol üstte bir ampul sembolü olsa güzel bir shitpost olabilirdi.

Dememeli ama hocam kimse kusura bakmasın mesela Ankara diye bir oyun yapılıyor insanlar türk oyunu vs. diye alıyor ama oyun kötü çıkıyor düpe düz kötü adam çıkıp benim imkanım yoktu derse sizce mantıklı bir hareket mi olur?
İmkanı olmadığına inanıyorsa öyledir diye düşünürüm. Kendini ve imkanlarını geliştirip daha iyisini yapabilir evet. O zamana kadar kötü yaptıklarını görmezden gelebilirim ben.

Geri
Yukarı