Baş ağrısı ile beraber olan baş dönmesi

He162A1

Picopat
Yer
Troposfer'de geziniyor.
Sabahları çok erkenden kalkıp, bilgisayar başında uzun süreli vakit geçirmek zorunda kalıyorum. Her ne kadar düşük parlaklıkta ve gece ışığı ile kullansam da baş dönmesi ile beraber baş ağrısı ve ek olarak gözlerimde yorgunluk/ağrı oluyor. Teknolojiden uzaklaşma konusunda her şeyi yaptım, gerektiğinden fazla vakit geçirmiyorum, en düşük parlaklıkta gece ışığı ile beraber kullanıyorum. Bana sadece gündelik hayatta neler yapmam gerektiği tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Kaç saat uyumam gerektiği veya hangi tür besinler kullanmam gerektiği ile ilgili. Baş dönmesi ile birleşince bu ağrı kaçınılmaz bir şekilde çok acı çekiyorum normalde yetiştirebildiğim sorumluluklarım artık yetişemez duruma geldi. Bununla beraber moralim düşük bir şekilde geziniyorum evin etrafında böyle olunca ailem de üzülüyor...

Bende aynı şekilim usta. Tek çaresi, bir şeylerle uğraşmak. Geçen sene ben PC'yi tamamen bıraktım neredeyse haftada bir ya giriyordum ya girmiyorum. LGS'de vardı, kendimi derslere adamadım, pek çalışmıyordum da. Kursa kalıyordum falan, okulda vakit geçiriyordum. Basketbol kursuna gidiyordum ara sıra okul takımındaydım. 4 sene. 5 ile 8'de tamamen. Arkadaşlarla, hocalarla okulda eğlendinmide iş bitiyor. 7.sınıfta hayatım çöp gibiydi, ilk dönem 68 ortalama ile geçtim, ikinci dönem 74. Önce ki sene ise, 90 ortalama, LGS puanı ise 311. Sonra ikinci dönem, okullar kapandı ben yine PC'ye geçmeye başladım, daha çok oynadım. Şuan yine PC'deyim mecbur, sabah 9.30'da kalkıyorum 15.00'a kadar dersler, sonra can sıkıntısından kendimde oynuyorum. Bu senede sınavlar kötü olacak gibi.

Geri
Yukarı