Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En objektif taraftar İstanbul takımlardan Beşiktaş'tır! Düşünceniz siz olunca hakemler hata yapıyor ama kimse Trabzonspor'a daha fazla hakem müdahale ettiği halde bir tek Beşiktaş taraftarı objektif konuşuyor adamlar tinerci falan diyorsunuz ama doğruyu konuşuyorlar. Mesele Hugo'un yaptığı faul kırmızı kartsa, Beşiktaş ve diğer takımlarında aynı pozisyonda ayağına müdahale edince sarı kart. Burada hakem şikayet edecek varsa o da Trabzonspor'dur!

Objektif dediğiniz taraftarın televizyon kanalı zamanında Fenerbahçe hakem yüzünden Avrupa'da braga karşısında 4-1 yenilirken ağlayan bebek paylaşıyordu. Fenerbahçe ise Galatasaray'ın önemli futbolcularından turgey şeren'in vefatını son dakika ile paylaşıyordu. Aynı şekilde Galatasaray ise bu olayı alt yazı ile paylaşıyordu. Objektiflik derken?

@Deniz Eymen Yaz Konuyu değiştirme saklanacak yeriniz yok. Pazar günü iyi oynayın kazanın ama sakın hakem hatası olmasın ben buraya yazarım hakem hatanızı senin yerine merak etme. Hakem maçı ellemesin siz Pazar günü maçı alma şansınız yok ben yine beraberlik düşünüyorum.

Objektif dediğiniz taraftarın televizyon kanalı zamanında Fenerbahçe hakem yüzünden Avrupa'da braga karşısında 4-1 yenilirken ağlayan bebek paylaşıyordu. Fenerbahçe ise Galatasaray'ın önemli futbolcularından turgey şeren'in vefatını son dakika ile paylaşıyordu. Aynı şekilde Galatasaray ise bu olayı alt yazı ile paylaşıyordu. Objektiflik derken?

Lafa gelince "Objektif" Yürü oradan. Nereye objektif!

3 penaltının 1'i yanlış o da ilk penaltı. Bende Beşiktaş derbisinde hakemin Beşiktaş ile dalga geçtiğini hatırlıyorum.
Üsttekine de cevap bekliyorum. Gelmeyecek gibi.
@Deniz Eymen Yaz Konuyu değiştirme saklanacak yeriniz yok. Pazar günü iyi oynayın kazanın ama sakın hakem hatası olmasın ben buraya yazarım hakem hatanızı senin yerine merak etme. Hakem maçı ellemesin siz Pazar günü maçı alma şansınız yok ben yine beraberlik düşünüyorum.
Ali Şansalan pazar günkü maçın hakemi. Sence Trabzon puan alabilir mi o maçtan?

En objektif taraftar İstanbul takımlardan Beşiktaş'tır! Düşünceniz siz olunca hakemler hata yapıyor ama kimse Trabzonspor'a daha fazla hakem müdahale ettiği halde bir tek Beşiktaş taraftarı objektif konuşuyor adamlar tinerci falan diyorsunuz ama doğruyu konuşuyorlar. Mesele Hugo'un yaptığı faul kırmızı kartsa, Beşiktaş ve diğer takımlarında aynı pozisyonda ayağına müdahale edince sarı kart. Burada hakem şikayet edecek varsa o da Trabzonspor'dur!

Bende berabere biter diye düşünüyorum. Hakem hatası olursa da apaçık yazarım. Düşünce paylaşmak haram olmuş galiba.

@405668 Yenilmesi zor alması da daha zor. :) Galatasaray voleybol takımı gibi hakem görmezse 1 puan ile çıkarız herhalde yine. :D Ellerini açmış maşallah ne hakem ne de var görmüştü.

Hakem Ali Şansalan. Cüneyt Çakır gibi olursa Trabzonspor taraftarı bu hakemi affetmez, unutmaz ve unutturamaz. Satılmış hakemlerden tüm Trabzonlular olarak bıktık. Her bir büyük le maç yaptığımız da aynı şeyler oluyor sıkılmış, bitkin ve bıkmış durumdayız en kısa sürede bu TFF başkanı denilen ama sadece izleyen iş adamının görevden alınması dileği ile...

Top oynamamış diyor. :D
profesyonel olarak U18 sporcusuyum. :)
nep net penaltı. Oyuncu robot değilse Babel'in omzuna çarpan top neydi o zaman? Adam arkasındaki topu mu görüp kaçsın, ona el çalınıyorsa bu top sporcunun önünde, Babel'in topunda arkasındaydı. O faulse bu da elle oynama. Buna itiraz eden takımının kollandığı gerçeğini kendine yediremiyordur.
608f0c4cc03c0e251c5b0834.jpg

Bir şey diyeceğim. Aynı maçta skor 2-0'ken olan el pozisyon mu maçın kaderini değiştirir? Yoksa 0-0'ken Gedson Fernandes'in bariz kırmızısı verilmemesi mi? Pozisyon için söylersem bence de el yok. Ama 0-0'ken Gedson Fernandes'in bariz kırmızısı bu pozisyondan daha önemli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı