Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada füze arıyorsanız uzağa gitmeyin. Emre başkan nasıl da gümletti ama :d

1634329193978.png

7-0 demişken bir özetini atın da izleyek. Hava olayları nedeniyle 4 kişi gelemiyorsa yedekler ne durumda acaba:) 7-0'a inanmak aşağıdakine inanmakla aynı şeydir.

Eki Görüntüle 1190199
1911 mi? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Dedemin dedesi izlemiştir herhalde. O kupalar bile sayılmıyor iken bunu atman..
Bu arada füze arıyorsanız uzağa gitmeyin. Emre başkan nasıl da gümletti ama :d

Eki Görüntüle 1190201
Başakşehir- Şikebahçe maçını merakla bekliyorum. Hangi kulüp satılacak merak ettim.

Bu Trabzonsporlular ne garip adamlar ya. Hadi galatasaraylısı, beşiktaşlısı falan fenere laf atar anlarım da , bu Trabzonspor en son şampiyon olduğunda dinazorların nesli daha tükenmemişti bunlar ne ayak?

Dosya Ekleri

• C3C329B2-F960-4078-9C5A-8A130D635C39.jpeg
    C3C329B2-F960-4078-9C5A-8A130D635C39.jpeg
    26,3 KB · Görüntüleme: 21
Ya hu ben sana 3-1 atıyorum sen gelmişsin 2-1 :D neyse. Kendi sahanız da Olympiakos'dan 3 gol yemeye devamke.

Biri sıradan yarı final maçı, diğeri lig şampiyonluğunu belirleyen maç. Aradaki farkı anlamamak sizin probleminiz.

Bu Trabzonsporlular ne garip adamlar ya. Hadi galatasaraylısı, beşiktaşlısı falan fenere laf atar anlarım da , bu Trabzonspor en son şampiyon olduğunda dinazorların nesli daha tükenmemişti bunlar ne ayak?
Gece gece canım sıkıldı muhattap oluyorum hamsilerle. Normalde yolda görsem selam vermem.
1634329357438.jpeg

Biri sıradan yarı final maçı, diğeri lig şampiyonluğunu belirleyen maç. Aradaki farkı anlamamak sizin probleminiz.
Anladım.
Koku alıyorum, onlar geliyor! Trabzonspor'dan korkup sadece internette atarlananlar geliyor.

1911 mi? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Dedemin dedesi izlemiştir herhalde. O kupalar bile sayılmıyor iken bunu atman..

Başakşehir- Şikebahçe maçını merakla bekliyorum. Hangi kulüp satılacak merak ettim.
Ben bugünkü Başakşehir - Şiketaş maçını beğenmedim hakem beşiktaşa atağa çıkmasını söyledi .
Olabilirmi böyle bişey Allah aşkına!

Bekle bekle. Emre bize de saplar geçer n'olacak? Fener'in bu yıl ligdeki tek mağlup olduğu maçta teknik direktör Fener efsanesi Aykut'tu. Rıza Çalımbay sayesinde şampuan olan Beşiktaş'lılar anlamaz.

1911 mi? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 dedemin dedesi izlemiştir herhalde. O kupalar bile sayılmıyor iken bunu atman.

Başakşehir- şikebahçe maçını merakla bekliyorum. Hangi kulüp satılacak merak ettim.

Benim attığım mesaja bak senin attığın mesaja bak. Altta attığım yalan. Okumamışsın ki. 7-0'a inananların aşağıda attığım şeye inanmakla aynı olduğunu belirttim. Gerçekte 7-0 veya 9-0 yoktur. Gerçekte 6-0 vardır. Manchester United'ın 40 yıllık Avrupa yenilgisini bitiren Fenerbahçe vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı