Başıma gelen en kötü olay

Gece uyumadan önce susamıştım derecesini anlamanız için o an 500ML'su bitirebilirdim dedim neyse yarın sabah içerim dedim çünkü gözlerim kapanıyordu. Uyandığımda susuzluk hissi yoktu fakat ağzımda bir kuruluk vardı. Dedim yarım saate içerim kahvaltı da, sonra babamlar apar topar dediler Selçuk abinler ile pikniğe gidiyoruz. Orası da çayırlık güzel bir yer, neyse ben hazırlanayım orada içerim dedim daha aman aman bir susuzluk yok. Bıraksan yarım litre içerim, işte geldik yol da zaten 5-10 dakika yemekler falan hazırlanırken bizde Gökdeniz arkadaşımla futbol oynuyorduk (o an hissi unuttum futbol yüzünden) biz onları misafir edeceğimizden biz hazırlıyoruz. Onlar da yarım saate gelecek falan erken çıkmışız, biraz sonra hoop kardeşimin matruşkasını unutmuşlar kardeşimde ağlıyor (4 yaşında) 10dk yol zaten alırım dedi babam sonra Duygu ablamda gitti, herhalde oda bir şey olacak. Burası size emanet dedi. Gökdeniz'le falan ulan durdum terler akıyor derken bir susuzluk hissi bastırdı aman Allah'ım sanki 2 litre içeceğim, hemen ağacın altına falan geçtik ama ben böyle kendimde değilim. Çok bayağı susamışım ulan direkt aradık hat çekmiyor ulan 10 dakika zar zor bekledik artık halisülasyon görüyordum, geldiklerinde tam 1.1 litre su içtim ve o sabah da doğru düzgün kahvaltı edemedim bayağı şişmiştim. Arkadaşlar kesinlikle su içmeyi ihmal etmeyin, bu da benim anımdır.
Ne konu be.

Hocam ben bir kere gece saat 3'de uyandım. Aşırı susamıştım. Ben de sizin gibi üşendim. Ama benim üşengeçliğimin sebebi ben o akşam evde sinema odasında uyuya kalmıştım. 1. kata inmeye baya üşendiğim için tuvalete girip musluk suyunu 5 dk içtiğimi hatırlıyorum.

Hocam ben bir kere gece saat 3'de uyandım. Aşırı susamıştım. Ben de sizin gibi üşendim. Ama benim üşengeçliğimin sebebi ben o akşam evde sinema odasında uyuya kalmıştım. 1. kata inmeye baya üşendiğim için tuvalete girip musluk suyunu 5 dk içtiğimi hatırlıyorum.
Zenginlik başa bela:) 75 M2 evim var, bir ucundan diğer ucuna 10 saniyede varıyorum.

Ne dertler var be. Senin kadar olmasa da bizde de sıkıntılar var ama bu susuzluk ciddiymiş bak. Sen bundan sonra hep 1.1L su iç

En son evden kaçmıştın, şimdi de ailen ile pikniğe mi gidiyorsun?

20200825_133728.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı