Basımı hassas mekanik klavye önerisi

MEGRX

Decapat
Daha fazla  
Basım hassasiyeti aşırı düşük bilek destekli mekanik klavye arıyorum. Hiçbir bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçe önemli değil, fikir almak adına danışıyorum.

Malzeme kalitesi, Switch kalitesi, RGB renk sizin tercihinize gore degisiyor. Uzun zamadir bakmiyorum hangi model daha iyidir hatirlamiyorum ama ASUS Razer, Redragon gibi markalara bakabilirsin sectigin urunu alınır mı diye Google da arat, her urunun zaten forumlarda konusu var az cok bilgi sahibi olursunuz.

Malzeme kalitesi, Switch kalitesi, RGB renk sizin tercihinize gore degisiyor. Uzun zamadir bakmiyorum hangi model daha iyidir hatirlamiyorum ama ASUS Razer, Redragon gibi markalara bakabilirsin sectigin urunu alınır mı diye Google da arat, her urunun zaten forumlarda konusu var az cok bilgi sahibi olursunuz.
Teşekkür ederim.

Akko'nun creamy yellow Switch'ini kullanıyorum hem sesi güzel hem de basım olarak yumuşak bu Switch'e sahip klavyeleri öneririm.

Şöyle bir inceleme listesi var.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Basım hassasiyeti aşırı düşük bilek destekli mekanik klavye arıyorum. Hiçbir bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçe önemli değil, fikir almak adına danışıyorum.

Bende var gayet iyi.

Hocam merhaba bu vericeğimi iş yerinde kullanan biri var aşırı rahat hem oyun için hem de yazı yazmak için gayet uygun bir klavye kablosuz modelleride var inceleyebilirsin istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı