Başınızdan geçen ürkütücü olayları anlatın

Zamanında sayın haşmetli ile ilgili bir takım caps'ler yapmıştım. Babamı cumhurbaşkanına hakaretten dolayı ifadeye çağırmışlardı.

Mezarlıkta birinin omzunu dokunup kaçtım, daha sonra parkta ses çıkarıp kaçtım; ikisinin de yüz ifadesi aklıma kazındı ama hala hatırlamadıkça ürküyorum.

YouTube'da Serkan diye birisi vardı sizin duruma benzer. Hatta onlardan dillerini öğrenmişti. Sizinki de ona benzer durum mu?

Kıskançlık değil, sadece başkasına odaklanınca 2 kişi arasında duygu paylaşımı azalır.. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum.. Bahsettiğim varlıklar kıskanç değildir, hatta yozdurlar.
YouTube'da Serkan diye birisi vardı sizin duruma benzer. Hatta onlardan dillerini öğrenmişti. Sizinki de ona benzer durum mu?
Öğrenirim yakında dillerini, öğretirse o da. Geçen konuştu, duygusal olarak anladım bir şeyler ama anlamlandıramadım tam. Her dili bilirler.

Son düzenleme:

Söyleyin o zaman hocam o zevki o da istemiyor mu diye 5 saniyede kabul eder . Aslında bu güzel de bir şey. Dertleşecek biriniz var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…