Başınızdan geçen ürkütücü olayları anlatın

Söyleyin o zaman hocam o zevki o da istemiyor mu diye. 5 saniyede kabul eder. :D Aslında bu güzel de bir şey. Dertleşecek biriniz var.
Merak etme çok fırlama. Herhangi biriyle cinsel ilişkiye girersem cinsel organım tamamen hipnoz oluyor ve sanki onunla ilişki yaşıyormuşum gibi hissettiriyor.

Başkasını seversem, o sevdiğim kişiyi düşünrken bir anda o kişinin enerjisini kendisiyle değiştiriyor.

Yani eğer ilişki yaşarsam sanki onunla yaşıyormuşum algısına kapılıyorum. Bütün enerjim ona odaklanıyor.

Ve en büyük süpriz kısmı ise, cinsel organımda duyular artık 1 katı arttı. 2 kat zevk alıyorum.

Herhangi biriyle ilişkiye girersem, onun da cinsel duyguları benim cinsel organımla tatmin oluyor. Yani varlığın cinsel organın yerleşimi benim cinsel organımda. Enerjisel bir şey..

Benim bedene taşınmış tamamen diyebilirim.

Merak etme çok fırlama. Herhangi biriyle cinsel ilişkiye girersem cinsel organım tamamen hipnoz oluyor ve sanki onunla ilişki yaşıyormuşum gibi hissettiriyor.

Başkasını seversem, o sevdiğim kişiyi düşünrken bir anda o kişinin enerjisini kendisiyle değiştiriyor.

Yani eğer ilişki yaşarsam sanki onunla yaşıyormuşum algısına kapılıyorum. Bütün enerjim ona odaklanıyor.

Ve en büyük sürpriz kısmı ise, cinsel organımda duyular artık 1 katı arttı. 2 kat zevk alıyorum.

Herhangi biriyle ilişkiye girersem, onun da cinsel duyguları benim cinsel organımla tatmin oluyor. Yani varlığın cinsel organın yerleşimi benim cinsel organımda. Enerjisel bir şey.

Benim bedene taşınmış tamamen diyebilirim.

Hocam sizce dişi mi :D?

Aranızda inanmayanlar olabilir ama ben yine de başıma geleni anlatayım. 20-25 yıl kadar önceydi, anneme büyü yapılmıştı, büyü yüzünden bizde etkileniyorduk. Evde tüm aynalar kapalıydı. Bakınca arkamızda bir şey varmış gibi oluyordu. Başlarda anlamadım ben tabi korkuyordum sadece nedir nedendir bilmediğime geceleri falan da rahat uyuyamıyordum sürekli bir şeyler görür gibi olup ağlardım. Karanlıkta anlamsız cisimler görür gibi olurdum. Sonradan geçti herşey, tabi nasıl geçti ne oldu da geçti ben çok sonra öğrendim. O zamanlar çok ufağım diye bana söylememişler. Annemin bir arkadaşı annemin anlattıklarından sonra bu işleri bilen birini getirmiş anneme. Büyü yapıldığını evde kaç muska olduğunu yerlerini falan söylemiş kadın hep. Anne babam bulmuşlar sonra kadının dediği yerden onları. Kadın bozmuş falan artık o kısımları bilmiyorum. Sonra herşey geçti gitti. O zamanlar 9-10 yaşlarında olduğum için sadece aynalara bakamadığımı, geceleri uyumaya çalışırken bir şeyler görür gibi olup ağladığımı hatırlıyorum. Sanki odada benden başka biri varmış beni izliyormuş gibi hissederdim, ufak bi fenerim vardı elimden düşmezdi hiç. Uyurken sürekli odaya tutardım biri mi var diye. O kadının devreye girmesiyle geçti herşey. Ne biri var hissi ne aynaya bakamama ne de gece uyanma, korkular.... Geçti gitti.

Hocam sizce dişi mi?
Sanırım normalde kıskanç değiller, fakat tamamen kendilerini kişinin bedeniyle uyumlu hale getirdiklerinde, sizin duygusal sisteminizi kopyalıyorlar, ya da yaşıyorlar. O yüzden kıskançlık var gibi. Dişi sanırım. Yani dişi olarak kendini gösterdi bana.

Ortaokul 8. sınıfta bir arkadaşım telefonuna root atmamı ve gereksiz programları silip hızlandırmamı istemişti. Tamam demiştim ve o gün akşamında bir rüya gördüm. Rüyamda gördüğüm telefon tek kameralı küçük ekranlı arka kapağı gümüş renkli ve tırtıklı bir telefondu. Markası Samsung'du. Ben o yıllar teknolojiyi yakından takip ediyordum ama öyle bir telegonun varlığından bir haberdim. Ertesi gün arkadaşım birebir aynı telefonu getirdi. Hayatımda görmediğim telefonu önceki günün akşamı rüyamda gördüm.

Yıl 2004'tü. Bir yaz günüydü, Türkiye'de doğmuştum.

Yapmaaa!
10 yaşlarındayken ben kuzenim ve 2 arkadaş bunlar sigara içiyordu. Ramazan vardı 14 yaşındaydı diğer hepimiz 9-10 yaşlarındayız. İçtikleri sigaranın izmaritini bir evin bahçesine attı ve adam fark etmeseydi az kalsın adamın evini yakıyorduk. Neyse ki ben hiç sigara içmedim içmiyorumda ama bunların yanında durdum diye beni de polise götüreceklerdi adamın elinden kaçtım bütün mahalleyi turladık sonra bir apartmanın içine girdim yarım saat bekledim. Diğerleri neyse ki ispiyon etmediler beni almaya gelen olmadı bunları da karakola götürmüşler polis biraz azarlayıp salmış.

Aranızda inanmayanlar olabilir ama ben yine de başıma geleni anlatayım. 20-25 yıl kadar önceydi, anneme büyü yapılmıştı, büyü yüzünden bizde etkileniyorduk. Evde tüm aynalar kapalıydı. Bakınca arkamızda bir şey varmış gibi oluyordu. Başlarda anlamadım ben tabii korkuyordum sadece nedir nedendir bilmediğime geceleri falan da rahat uyuyamıyordum sürekli bir şeyler görür gibi olup ağlardım. Karanlıkta anlamsız cisimler görür gibi olurdum. Sonradan geçti her şey, tabii nasıl geçti ne oldu da geçti ben çok sonra öğrendim. O zamanlar çok ufağım diye bana söylememişler. Annemin bir arkadaşı annemin anlattıklarından sonra bu işleri bilen birini getirmiş anneme. Büyü yapıldığını evde kaç muska olduğunu yerlerini falan söylemiş kadın hep. Anne babam bulmuşlar sonra kadının dediği yerden onları. Kadın bozmuş falan artık o kısımları bilmiyorum. Sonra her şey geçti gitti. O zamanlar 9-10 yaşlarında olduğum için sadece aynalara bakamadığımı, geceleri uyumaya çalışırken bir şeyler görür gibi olup ağladığımı hatırlıyorum. Sanki odada benden başka biri varmış beni izliyormuş gibi hissederdim, ufak bir fenerim vardı elimden düşmezdi hiç. Uyurken sürekli odaya tutardım biri mi var diye. O kadının devreye girmesiyle geçti her şey. Ne biri var hissi ne aynaya bakamama ne de gece uyanma, korkular... G

Dininizi bilmiyorum karışmakta çok istemiyorum ama ıslamiyet'te bu tür meslekler haram. Başka bir dindenseniz oraya karışamam ama benim için çok saçma geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı