Başınızdan geçen ürkütücü olayları anlatın

Cinler vardırda hemfikirim. Sadece cinlerin bize musallat olması, büyülerde kullanılmasının imkansız olduğunu birazcık karışık olarak söyledim. Yani cinler bizi dinleyemiyor. Herhangi bir hocaya hacıya gittiğinizde cinlerine sesleneceğini falan söyler büyü yaparken. Cinlerinde göğü dinlemesi imkansız olduğundan büyüler artık işlememektedir. Hem büyüler(şu anda) gerçek olsaydı şu dünyada herkes herkese büyü yaptırır kimse yaşayamaz hale gelirdi.

Aynen aynen, ben ayrı kavramlar olarak değerlendirmede bulundum. Kur'anda büyü-sihir gibi şeylerden bahsederken "tabiat üstü güçler ile ilişki kurmak" diyerek bahseder. Ama bunlar nedir ne değildir o kısıma yorum yapamam.

İşte meleklerler diyebiliriz tabiat üstü güçlere. En son meleklerle konuşan ise Hz. Muhammed'dir. O zamandan bu zamana kadar hiç ilişki kurabilen insan yoktur. Kurdum diyenlerde palavracıdır.

B

Dininizi bilmiyorum karışmakta çok istemiyorum ama ıslamiyet'te bu tür meslekler haram. Başka bir dindenseniz oraya karışamam ama benim için çok saçma geldi.

Bir insanın büyüsünü bozmak haram olmaz. Burada kadın eğer insanlara yardın etmek amacıyla yardım ediyorsa sıkıntı olmaz.

Dün 5 kişi sopayla kovaladı.

İşte meleklerler diyebiliriz tabiat üstü güçlere. En son meleklerle konuşan ise Hz. Muhammed'dir. O zamandan bu zamana kadar hiç ilişki kurabilen insan yoktur. Kurdum diyenlerde palavracıdır.

Aslında kurulabilir ama bu ilmin bilgisi olacak çoğunlukla Arapça, İbranice veya Farsça bilenler yapıyor. Ben uzun zaman önce bu tarz kitaplar bulmuştum garip bir şekilde internet içinde kol geziyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…