Basit üyelik sayfası nasıl oluşturulur?

Diğer üye sana PHP ile anlatmış. Unut onları, kafanı karıştırır.
Bir kullanıcı adım var halihazırda. Diğer üye değil de kullanıcı adımı kullanabilirsin güzel kardeşim. Arkadaş belirtseydi ASP olduğunu, diğer konularda olduğu gibi bilgim dışı olduğu için cevap vermezdim. Tatlı dil öğrenin biraz, egoistçe konuşmak kimseye bir şey katmaz. Kolay gelsin.

Bir kullanıcı adım var halihazırda. Diğer üye değil de kullanıcı adımı kullanabilirsin güzel kardeşim. Arkadaş belirtseydi ASP olduğunu, diğer konularda olduğu gibi bilgim dışı olduğu için cevap vermezdim. Tatlı dil öğrenin biraz, egoistçe konuşmak kimseye bir şey katmaz. Kolay gelsin.
Formda ASP geçiyor aslında bunu görebilirdin. Gayet tatlı dilli olduğumu söylerler günlük hayatta ama etiketlemekle uğraşmak yerine yazmayı tercih ettim. Bunda bir sorun göremiyorum, ayrıca forumda egoist diyebileceğin son kişi benim :) Fazla alıngansın bence. Sana da kolay gelsin.

1 saattir home controller index arasında gidip geliyorum. Tam olarak ne yapmam gerekiyor?
ASP.NET MVC mi web form mu yapıyorsun? ASP uzantısından anladığım kadarıyla web form bir proje. Proje dizinini ".sln" dosyası ile atabilir misin? Neler yaptığına bir bakayım. Ek olarak projeyi oluştururken Visual Studio'da neler seçtin?

Bu şekilde mi açtın, MVC seçili miydi?

1629190690480.png

Formda ASP geçiyor aslında bunu görebilirdin. Gayet tatlı dilli olduğumu söylerler günlük hayatta ama etiketlemekle uğraşmak yerine yazmayı tercih ettim. Bunda bir sorun göremiyorum, ayrıca forumda egoist diyebileceğin son kişi benim :) fazla alıngansın bence. Sana da kolay gelsin.

ASP.NET mvc mi web form mu yapıyorsun? ASP uzantısından anladığım kadarıyla web form bir proje. Proje dizinini ".sln" dosyası ile atabilir misin? Neler yaptığına bir bakayım. Ek olarak projeyi oluştururken Visual Studio'da neler seçtin?

Bu şekilde mi açtın, mvc seçili miydi?

Eki Görüntüle 1140480

Hocam fazla vaktinizi almamak için Instagram veya Discord hesabınızı alabilir miyim eğer musaitseniz tabii ki. O şekilde daha çabuk halledeceğimizi düşünüyorum.

Hocam fazla vaktinizi almamak için Instagram veya Discord hesabınızı alabilir miyim eğer müsaitseniz tabii ki. O şekilde daha çabuk halledeceğimizi düşünüyorum.
Çözümü buraya yazmak kaydıyla AnyDesk üzerinden yapabiliriz. Diğer şekilde özelden yardım edemiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı