Başka bir yerin priz ve internetini kullanmak güvenli mi?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Biz birazdan ziyarete gideceğiz bilgisayarımı götürmek istiyorum. Oranın internetine bağlanacağım. Oranın prizini kullanacağım. Güvenli midir? Güvenli değilse yapabileceğim önlemler var mı?

Biz birazdan ziyarete gideceğiz bilgisayarımı götürmek istiyorum. Oranın internetine bağlanacağım. Oranın prizini kullanacağım. Güvenli midir? Güvenli değilse yapabileceğim önlemler var mı?

Güvenli değil bir arkadaşım sırf başkasının prizini kullandı diye 6 ay prizsizlik cezasına çarptırıldı. Ne olabilir dostum bazı konular troll gibi geliyor bana ama ne desen boş. Ne konuda güvenli olmayabilir mesela? Hacklenir misin? Havaya mı uçarsınız? Prizi kendileri kullanmayıp özellikle sana kullan diye baskı yaparlarsa ilk sen onların TV'yi falan tak prize sonra laptopu tak bir şey olmaz.

Güvenli değil bir arkadaşım sırf başkasının prizini kullandı diye 6 ay prizsizlik cezasına çarptırıldı. Ne olabilir dostum bazı konular troll gibi geliyor bana ama ne desen boş. Ne konuda güvenli olmayabilir mesela? Hacklenir misin? Havaya mı uçarsınız? Prizi kendileri kullanmayıp özellikle sana kullan diye baskı yaparlarsa ilk sen onların TV'yi falan tak prize sonra laptopu tak bir şey olmaz.
Prizden emin olmak için sormuştum. İnternetden bahsediyodum.

Konu troll mü arkadaşlar arada bir görüyorum böyle konuları gerçekten dalga geçmiyorum fakat troll gibi geliyor. Dostum prizden ne olabilir hadi onu geçtim evindeki internet çok mu güvenli Türkiye'nin önde gelen şirketlerin CEO'su musun? Ceza yersemde yiyeyim bıktım böyle konulardan geçen adam Atatürk resmi çizdim hapse girer miyim yazmış. Kafayı yiyeceğim.

Prizde bir sorun yok, ortak ağlardan kaçının yalnızca. İlla kullanmanız gerekiyorsa VPN ile kullanıp asla parola ve kişisel bilgi girmeyin.

Geri
Yukarı