Başka yerde çalışan bilgisayar evde çalışmıyor

kurtgear

Hectopat
Makaleler
1
Yer
havana
Daha fazla  
Meslek
fa****
Merhabalar. Geçen hafta bu sorunu yaşamaya başladım. Yaklaşık 1 aydır düzgün çalışan bilgisayar ne olduysa kapandı aniden. Sonra açmaya çalıştım. Normal bir şekilde açılıyor. Windows yüklenme ekranındaki tekerlek dönüyor. Ardından monitör kapanıp açılıyor ve işaret donuyor. Ardından 2 kere daha olduktan sonra monitör parlamasına rağmen siyah ekranda kalıyor. Format attım. Sonra tamirciye götürdüm. Tamircide normal bir şekilde açıldı bilgisayar. Fakat eve gelince yukarıdaki problemi alıyorum. Sorun nedir?

Sistem:
GT 220.
I-3 3220.
8 GB RAM.
300W PSU.
Anakartı hatırlamıyorum.

Tamirci arkadaş voltajdan kaynaklanabilir dedi ama 7 yıldır aynı evdeyim ve 6 yıldır aynı bilgisayarı kullanıyorum. Şu ana kadar sorunu yoktu.
Not: Bilgisayar Güvenli mod'da açılıyor. Garip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Priz kaynaklı olabilir. Bende de aynı sorun olmuştu. Bilgisayarcıya gidiyoruz takıyoruz hiçbir şey yok normal açılıyordu eve gelince açılmıyordu. Priz kaynaklı olabilir. Prizler de zamanla aşınıyor. Prizi değiştirip denemenizi tavsiye ederim.

Aynı sorun bende de var. Güç kaynağı bile değiştirdim. Bilgisayarcı da çalışıyor bizim evde çalışmıyor kafayı yiyeceğim artık.

Aynı sorun bende de var. Güç kaynağı bile değiştirdim. Bilgisayarcı da çalışıyor bizim evde çalışmıyor kafayı yiyeceğim artık.

Kardeşim şu an aynı sorun bende de var elektrikçi bile çağırdık sıkıntı yok elektrikte, bilgisayarcı da çalışıyor rahat 1 saat oyun denedik hatta, eve gelince oyuna girdim mi kapanıyor. Nasıl çözdün acaba? Cevap verirsen çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim şu an aynı sorun bende de var elektrikçi bile çağırdık sıkıntı yok elektrikte, bilgisayarcı da çalışıyor rahat 1 saat oyun denedik hatta, eve gelince oyuna girdim mi kapanıyor. Nasıl çözdün acaba? Cevap verirsen çok sevinirim.

Kapanıyor derken, ekran mı kapanıyor PC'mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı