Basketbol için 1,65 boy iyi mi?

• Konuyu başlatan TB15
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 204

TB15

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Tuğra, Aggik'de oynuyorum. 12 yaşındayım ve boyum 1.65, oyun kurucuyum. Bu aralar tüm arkadaşlarımda büyük boy uzamaları oluyor ama ben yaklaşık 3 aydır hiç uzamadım. Kariyerimi ileride ilerletmek istediğim için boy önemli bir etken. Ergenlik sonunda uzama dönemim sona erince 1.90'ı geçer miyim? Anne tarafım uzun.

Arkadaşlar ben Tuğra, Aggik'de oynuyorum. 12 yaşındayım ve boyum 1.65, oyun kurucuyum. Bu aralar tüm arkadaşlarımda büyük boy uzamaları oluyor ama ben yaklaşık 3 aydır hiç uzamadım. Kariyerimi ileride ilerletmek istediğim için boy önemli bir etken. Ergenlik sonunda uzama dönemim sona erince 1.90'ı geçer miyim? Anne tarafım uzun.
Anne baba söyle hacı nerden bilek ebeveyn boyunu söylemeden.

Genetik faktörler çok önemli ve boy uzama zamanları herkeste farklı olabiliyor mesela ben 12-13 yaşında 15 cm uzamıştım senin boy 188 olur gibi.

Yazalı tam 3 ay olmuş şu an boyum 1.68

Geri
Yukarı