Başladığım oyunu bitiremiyorum

WESZY

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 22 tane oyun ama oynarım diye yüklüyorum ama oyunun yarısına geldiğim zaman bayıyor. Artık oyun Resident Evil Village aldım 2 aydır hiç açmadım bile. Metro Exodus mesela efsane oyun ama neredeyse sonuna geldim oyunun ama 1 2 gün oynamadım ve sildim. Tekrar başlamak istiyorum. Başladığım zamanda zaten buraları oynadım diyor tekrar kapatıyorum. Öneriniz nedir?

Bitirdiğim oyunlar.
Mafia 1 Definitive Edition.
CoD MW2 3
My Summer Car.
5 6 tane daha var ama şu an aklıma gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda 22 tane oyun ama oynarım diye yüklüyorum ama oyunun yarısına geldiğim zaman bayıyor. Artık oyun Resident Evil Village aldım 2 aydır hiç açmadım bile. Metro Exodus mesela efsane oyun ama neredeyse sonuna geldim oyunun ama 1 2 gün oynamadım ve sildim. Tekrar başlamak istiyorum. Başladığım zamanda zaten buraları oynadım diyor tekrar kapatıyorum. Öneriniz nedir?

Bitirdiğim oyunlar.
Mafia 1 Definitive Edition.
CoD MW2 3
My Summer Car.
5 6 tane daha var ama şu an aklıma gelmedi.
Hikayeli oyunlarda ingilizce gerekli hikayeden hiçbirşey anlamıyor sadece adam öldürmeye oynuyorsan zaten eğlenemezsin ayrıca sana çok güzel bir oyun önerim olucak bu tarz 3A dediğimiz kaliteli oyunlar oynamaktansa biraz daha indie yapımlarla kendini dinlendir ard arda 3A yani yüksek bütçeli oyunlar oynamak insan bünyesini yoruyor bilgisayarı ilk aldığımda kalp krizi geçirecektim yüksek bütçeli oyunları oynamaktan sana tavsiye ettiğim oyunlar:Jump king undertale,stardew valley meet boy celeste.

Sonuna geldiğin bir oyun sende herhangi bir merak, heyecan uyandırmıyor ve 1-2 gün içinde siliyorsan sorun çok büyük demektir.

Sana kahvaltıdan sonra 45 dakika akşam yemeğinden sonra 45 dakika olmak üzere günde 1.5 saat Witcher 3 yazıyorum.

Sonuna geldiğin bir oyun sende herhangi bir merak, heyecan uyandırmıyor ve 1-2 gün içinde siliyorsan sorun çok büyük demektir.

Sana kahvaltıdan sonra 45 dakika akşam yemeğinden sonra 45 dakika olmak üzere günde 1.5 saat Witcher 3 yazıyorum.

Teşekkür ederim ama Witcher 3'ü yarısına kadar oynadım ve ne zaman tekrar oynamak istesem zaten yarısına kadar geldim diyorum.

Hikayeli oyunlarda İngilizce gerekli hikayeden hiçbir şey anlamıyor sadece adam öldürmeye oynuyorsan zaten eğlenemezsin ayrıca sana çok güzel bir oyun önerim olacak bu tarz 3A dediğimiz kaliteli oyunlar oynamaktansa biraz daha indie yapımlarla kendini dinlendir art arda 3A yani yüksek bütçeli oyunlar oynamak insan bünyesini yoruyor bilgisayarı ilk aldığımda kalp krizi geçirecektim yüksek bütçeli oyunları oynamaktan sana tavsiye ettiğim oyunlar: Jump King Undertale, Stardew Valley meet boy celeste.

İngilizcem tek tük var biraz oynadığım oyunların ara sahnelerini geçmiyorum Türkçe yamada kuruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı