Sürprizbozan Sekiro'yu bitiremiyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyunda ne var ne yok kestim, 3 fazlı Demon of Hatred'i 2 saatlik uğraş sonucu kestim, Corrupted Monka 2 attım ama şu Isshin Ashina Boss savaşını bir türlü geçemiyorum. Hayır oyunu bitirme tatmin hissi falan da yok. Kendime hatırlatıyorum 35 saat boyunca dayandın falan diye ama yok. Rüyalarıma giriyor artık, Isshin geliyor, Japonca bir şeyler diyor, alt yazı geçiyor, beni yenemedin, oyun daha bitmedi diye. Her türlü cheese videosuna baktım ama yine olmadı. Nasıl geçeceğim? Taktik haricinde hile linki falan da söyleyebilirsiniz. Artık canıma tak etti.
İsshin Ashina mı yoksa İshin The Sword Saint mi?

1.fazda iken mikiri yapmak için thrust hamlesini yapmasını bekleyin bir de Dragon flash hamlesi var onu yaparkende yana kayıp arkasından mortal Blade vurabilirsiniz 2.fazda ise tamamen parry odaklı oynayın 3.faz gayet basit lightning reversal yaparak yeniyorsunuz zaten.

İlk fazı geçiyorum basit zaten 3. faz da izlediğim kadarıyla basit ama şu 2. fazı geçemedim şemsiyeyle denedim olmadı saldırmadan sadece parry attım olmadı 2. fazı geçmek lazım hocam.

İlk fazı geçiyorum basit zaten 3. faz da izlediğim kadarıyla basit ama şu 2. fazı geçemedim şemsiyeyle denedim olmadı saldırmadan sadece parry attım olmadı 2. fazı geçmek lazım hocam.
2.faz zaten en zoru sadece parry yapınca posture'u hızlı yenileniyorsa yakın durmaya çalış parry yaptıktan sonra bir iki kez vur o parry yapınca gene sen parry yapmaya başla ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ 2.faz benim içinde oldukça zordu hocam deneye deneye halledersiniz.

2.faz zaten en zoru sadece parry yapınca Posture'u hızlı yenileniyorsa yakın durmaya çalış parry yaptıktan sonra bir iki kez vur o parry yapınca gene sen parry yapmaya başla ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ 2.faz benim içinde oldukça zordu hocam deneye deneye halledersiniz.

Hocam bu mızrakla zıplama saldırısında (sizin gibi İngilizce tam adını bilip yazamadım ama :d) sağa doğru hamle yapıp arkasından mortal Blade sallayınca rahatlıkla canı indiriliyor posture değil de canla kesmeye çalıştım ben.

Hocam bu mızrakla zıplama saldırısında (sizin gibi İngilizce tam adını bilip yazamadım ama :d) sağa doğru hamle yapıp arkasından mortal Blade sallayınca rahatlıkla canı indiriliyor posture değil de canla kesmeye çalıştım ben.
Canla kesmek daha zor olur bence ama işe yarıyorsa neden olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunu silmeme neden olan karakter ve yaşadıklarım.

Geri
Yukarı